Strona 1 z 1

Re: Zabawa.

: 21 lis 2019, 14:57
autor: Umel
Hej. Możesz skontaktować się z dziewczynami z agencji towarzyskiej w Antwerpii. Są bardzo fajne dziewczyny, które mają duże doświadczenie. Wiedzą, jak sprawiać przyjemność. Tam będziesz mógł zrobić, co chcesz i zrealizować swoje najbardziej ukochane marzenia. Po prostu idź tam, a nie pożałujesz.

Re: Zabawa.

: 10 gru 2019, 15:01
autor: Andzia
A ja bardzo lubię odpoczywać aktywnie i to w towarzystwie moich bliskich. Dzieciaki od dawna mają ochotę na jakieś małe szaleństwo, więc w ten weekend chyba wybierzemy się do SPA https://www.maximus-spa.pl/pakiet/rodzinny-day-spa/ . Cena jest kusząca wiec, dlaczego nie skorzystać z wodnych zabaw w basenie, grocie wodnej i jacuzzi. Fantastyczna będzie z pewnością taka impreza z różnymi dodatkowymi atrakcjami.

Re: Zabawa.

: 20 mar 2020, 9:30
autor: likka9
no powiem Wam ze najlepiej własnie isc do jakiegoś fajnego klubu, może być na przykład rasputin klub w rzeszowie, śwuetna zabawa fajne tancerki tam maja genialna atmosfera i ogólnie naprawde jest ok, tanie drinki i dykretna atmosfera.

Re: Zabawa.

: 15 kwie 2020, 11:07
autor: hohomew
Jeśli chodzi o organizację imprez to ja dzisiaj trafiłem na taką ofertę http://partyboat.szczecin.pl/ rejsu statkiem po Odrze i właśnie na nim możliwości zorganizowania imprezy lub przyjęcia. Moim zdaniem to bardzo ciekawe rozwiązanie i jak najbardziej warto sie nim zainteresować jeśli zależy wam na niepowtarzalnym przyjęciu

Re: Zabawa.

: 25 wrz 2020, 14:10
autor: Parebol
Jeśli organizujecie zabawę dla dzieciaków to może warto pomyśleć o strojach przebierańców https://hopki.pl/42-bajka-tv . Akurat nasza córcia będzie obchodzić niedługo urodziny i zamarzyło jej się urządzić przyjęcie właśnie w takim stylu i w s. Dzieciaki, które będą u nas gośćmi już się z rodzicami wzięły za zamawianie w tym sklepie. Muszę przyznać, że stroje bajkowe są piękne :)

Re: Zabawa.

: 01 lis 2020, 13:31
autor: klamka
Fajną rzeczą są kosze delikatesowe, które są naprawdę różnorakie. Z alkoholem, ze słodyczami, z kawą ... i tak dalej. Polecam wam zerknąć, bo warto: https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... dbada/8485 poczytać co i jak. Naprawdę świetna oferta, warto skorzystać.