Strona 1 z 1

Budowa domu a szambo

: 23 lut 2019, 14:36
autor: LadyD
Poczas mojej budowy domu przyszedł własnie taki moment w którym musze wybrać jakieś szambo betonowe, w do którego będą odprowadzane ścieki. Zastanawiam się teraz jakie szambo wybrać. Trochę rozglądałem się na www.szambobetonowe.net.pl , nie wiedziałem wcześniej jaka jest rożnica miedzy jednokomorowym a wielokomorowym. Wy jakie szamba macie u siebie ?

Re: Budowa domu a szambo

: 14 mar 2019, 20:21
autor: Joleczka091
Też mam bardzo podobny problem, bo niedługo ruszamy z budową domu i muszę już na tym etapie wiedzieć, jakie szambo wybrać. Na pewno będzie to szambo betonowe, np. Betonex - http://betonex.com.pl/oferta/ bo te są najbardziej solidne i wytrzymałe. A chyba wiadomo, że nikt nie chce akurat mieć problemów z właśnie tą instalacją w domu. Co do konstrukcji zbiornika, to chyba po prostu skonsultuję się z producentem, co by rekomendował na moje potrzeby i wtedy zdecyduję, bo również za bardzo nie znam róznić w przypadku zbiornika jedno czy dwukomorowego poza budową.

Re: Budowa domu a szambo

: 25 kwie 2020, 23:25
autor: monka
Bardzo trudnym zadaniem przy budowie domu jest posprzątanie go z wszystkich zanieczyszczeń, w tym z trudnych do pozbycia się pyłków. Okazuje się jednak, że dzięki dobremu sprzętowi można to zrobić. Na stronie: https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/ ... budowlane/ są dostępne odkurzacze przemysłowe i budowlane, które doskonale radzą sobie z tak trudnymi zanieczyszczeniami i dzięki nim budowana, albo remontowana przestrzeń staje się czysta w kilka chwil. Naprawdę warto w taki sprzęt zainwestować.

Re: Budowa domu a szambo

: 15 maja 2021, 23:49
autor: Błażej
W razie wątpliwości możesz skontaktować się z firmą https://www.szambobetonowe24.pl. Zajmują się sprzedażą szamb i zbiorników betonowych. Oferują także doradztwo, transport oraz montaż swoich produktów. Ja korzystałem z ich usług w ubiegłym roku i byłem bardzo zadowolony z szybkiej i profesjonalnej obsługi.

Re: Budowa domu a szambo

: 26 maja 2021, 21:02
autor: dekorator
Myślę, że samo posiadanie szamba jest bardzo fajnym rozwiązaniem i właśnie dlatego ja również się na nie u siebie na działce zdecydowałem. Jakiś czas temu moją uwagę zwróciła pompa do szlamu https://www.dostudni.pl/pompy-do-szlamu,c114.html i tak teraz na poważnie zastanawiam się nad jej zakupem.

Re: Budowa domu a szambo

: 01 cze 2021, 18:30
autor: mart22
To co ma również duże znaczenie to wybór najlepszego preparat do szamba, który w stu procentach spełni wszelkie potrzeby i oczekiwania zarazem. To ważna kwestia, która ma szczególne znaczenie w kontekście dobrania wszystkich elementów, a także stworzenia jak najlepszego zabezpieczenia dla Twojej oczyszczalni.

Re: Budowa domu a szambo

: 23 cze 2021, 12:23
autor: Paćka99
Wszelkie prace ziemne niezbędne przy budowie domu - własnie takie jak wbudowywanie szamba, jest wam w stanie ogarnąć firma https://www.flize-gres.pl/roboty-ziemne.html , która sprawnie ogarnie wszystkie prace ziemne ;) Dajcie znać z czyich usług w tym temacie korzystacie, pozdrawiam

Re: Budowa domu a szambo

: 25 wrz 2021, 22:48
autor: MarcinŻ
Ja miałem duży problem z firmą, która miała u mnie przeprowadzić prace ziemne....a mianowicie umówiłem faceta a on isę nie zjawił. Dobrze, że znajomy poratował mnie namiarem na firmę https://mobilserwis.com.pl/uslugi/ , która wykonała pracę kompleksowo bez żadnych opóźnień i tego typu nieprzyjemności .

Re: Budowa domu a szambo

: 07 paź 2021, 10:40
autor: łódka333
Wykonanie szamba z betonu mam już za sobą. Odezwałem się do https://szambazbetonu.pl/oferta/produkcja-szamb , dla których zrealizowanie tego projektu było dziecinnie proste. Musiało w końcu zagościć ono na terenie naszego gospodarstwa, zaraz po wybudowaniu domu. Projekt został zrealizowany w sposób sprawny, bez najmniejszych zarzutów. Mowa tutaj o całkowitym profesjonalizmie.

Re: Budowa domu a szambo

: 24 paź 2021, 19:15
autor: Hreż
W takim razie jeżeli będziecie potrzebowali dobrej jakości naturalnych bakterii które skutecznie rozłożą i rozpuszczą ścieki. To tutaj jak najbardziej do sprawdzenia mogę polecić Wam też zestawy marki Biofos https://sklepinco.pl/marka/biofos/ mega skuteczne i przydatne rozwiązanie, tym bardziej jeśli chcecie unikać dalszych problemów z zapychaniem i zbyt wolnym ich rozkładem

https://noobflash.com/build-your-own-shed-with-wood-shed-kits/