Strona 1 z 1

Jakie szambo

: 23 lut 2019, 14:24
autor: LadyD
Nie jest to może dość typowe pytanie ale jestem w trakcie budowy domu i teraz zastanawiam się jakie szamba betonowe beda najlepsze do zastosowania przy moim domu. Niestety z całym tematem nie jestem za bardzo obeznana i jest to dla mnie czarna magia. Może wy w jakiś sposób naprowadzicie mnie na dobry wybór albo podpowiecie na co zwrócić uwagę?

Re: Jakie szambo

: 05 maja 2019, 21:32
autor: Joleczka091
Skoro nie za bardzo orientujesz się w temacie szamba, to na pewno pomoże Ci lektura fachowywch artykułów na blogach - https://szambiarka6.wordpress.com. Znajdziesz tam mnóstwo przydatnej wiedzy, która z pewnością rozjaśni Ci w głowie na temat samej budowy szamba, jego użytkowania oraz prawidłowej eksploatacji. Z pewnością najlepsze będą właśnie szamba betonowe, bo te są najbardziej wytrzymałe i sprawiają najmniej problemów.

Re: Jakie szambo

: 07 maja 2019, 18:06
autor: pawksi
Dzięki za liczne porady i sugestie. Na pewno się przydadzą.

Re: Jakie szambo

: 08 maja 2019, 14:28
autor: Kamaa
Informacji na ten temat nie brakuje. Poszukaj chwilę i na pewno coś znajdziesz.

Re: Jakie szambo

: 09 maja 2019, 11:03
autor: Mow_mi_Franek
Może jakiś spec się tu odezwie? Ja tam się niezbyt znam.

Re: Jakie szambo

: 21 maja 2019, 10:23
autor: Anetta35
Wybór odpowiedniego zbiornika na szambo to nie lada wyzwanie. Jednakże abyśmy postawili na możliwie jak najlepszą dla nas opcje, warto odwiedzić Bloga MGProjekt http://www.mgprojekt.com.pl/blog . Są tam bowiem dostępne bardzo ciekawe artykuły, przydatne tak naprawdę na każdym etapie budowy i po ich lekturze dużo łatwiej będzie nam zdecydować, czy klasyczne szambo betonowe jest lepsze od przydomowej oczyszczalni ścieków, czy wręcz przeciwnie:).

Re: Jakie szambo

: 26 cze 2019, 21:41
autor: Didi34
Z pewnością do domu trzeba wybrać szambo betonowe, na przykład od Betonex - http://betonex.com.pl/. Takie szambo jest najbardziej trwałe i bezawaryjne. Porządny producent oferuje zbiorniki wykonane z wysokiej klasy zbrojonego betonu oraz do zamowienia dorzuca montaż gratis. Oczywiście decydując się na zakup trzeba również sprawdzić czy szambo posiada wszelką niezbędną dokumentację oraz co najmniej kilkuletnią gwarancję.

Re: Jakie szambo

: 25 lip 2019, 12:51
autor: Kaja
A może by tak pomyśleć o oczyszczalni ścieków zamiast szamba?

Re: Jakie szambo

: 28 lis 2019, 1:28
autor: Roxx
A ja tam nie wiem w jaki sposób tutaj pomóc. Liczę na komentarze innych forumowiczów.

sayes płyta