Jakie szambo

To bardzo praktyczny wątek, poruszamy problemy związane z budowaniem i remontami. Polecamy fachowców, sklepy, w których można zrobić zakupy budowlane, dzielimy się sprytnymi rozwiązaniami i podpowiadamy jak szybko i sprawnie wybudować dom!
Awatar użytkownika
LadyD
Posty: 267
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:51

Jakie szambo

Post autor: LadyD »

Nie jest to może dość typowe pytanie ale jestem w trakcie budowy domu i teraz zastanawiam się jakie szamba betonowe beda najlepsze do zastosowania przy moim domu. Niestety z całym tematem nie jestem za bardzo obeznana i jest to dla mnie czarna magia. Może wy w jakiś sposób naprowadzicie mnie na dobry wybór albo podpowiecie na co zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
Joleczka091
Posty: 102
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:58

Re: Jakie szambo

Post autor: Joleczka091 »

Skoro nie za bardzo orientujesz się w temacie szamba, to na pewno pomoże Ci lektura fachowywch artykułów na blogach - https://szambiarka6.wordpress.com. Znajdziesz tam mnóstwo przydatnej wiedzy, która z pewnością rozjaśni Ci w głowie na temat samej budowy szamba, jego użytkowania oraz prawidłowej eksploatacji. Z pewnością najlepsze będą właśnie szamba betonowe, bo te są najbardziej wytrzymałe i sprawiają najmniej problemów.
Awatar użytkownika
pawksi
Posty: 5
Rejestracja: 07 maja 2019, 17:19

Re: Jakie szambo

Post autor: pawksi »

Dzięki za liczne porady i sugestie. Na pewno się przydadzą.
Życiową mądrość zdobywa się na garbach własnych doświadczeń.
Awatar użytkownika
Kamaa
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:10

Re: Jakie szambo

Post autor: Kamaa »

Informacji na ten temat nie brakuje. Poszukaj chwilę i na pewno coś znajdziesz.
Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta.
Awatar użytkownika
Mow_mi_Franek
Posty: 5
Rejestracja: 08 maja 2019, 18:35

Re: Jakie szambo

Post autor: Mow_mi_Franek »

Może jakiś spec się tu odezwie? Ja tam się niezbyt znam.
Śmierć wydaje się upragnionym wyzwoleniem od tych ziemskich rozkoszy, których dane mi było poznać.
Awatar użytkownika
Anetta35
Posty: 86
Rejestracja: 10 mar 2019, 16:39

Re: Jakie szambo

Post autor: Anetta35 »

Wybór odpowiedniego zbiornika na szambo to nie lada wyzwanie. Jednakże abyśmy postawili na możliwie jak najlepszą dla nas opcje, warto odwiedzić Bloga MGProjekt http://www.mgprojekt.com.pl/blog . Są tam bowiem dostępne bardzo ciekawe artykuły, przydatne tak naprawdę na każdym etapie budowy i po ich lekturze dużo łatwiej będzie nam zdecydować, czy klasyczne szambo betonowe jest lepsze od przydomowej oczyszczalni ścieków, czy wręcz przeciwnie:).
Awatar użytkownika
Didi34
Posty: 106
Rejestracja: 10 cze 2019, 20:50

Re: Jakie szambo

Post autor: Didi34 »

Z pewnością do domu trzeba wybrać szambo betonowe, na przykład od Betonex - http://betonex.com.pl/. Takie szambo jest najbardziej trwałe i bezawaryjne. Porządny producent oferuje zbiorniki wykonane z wysokiej klasy zbrojonego betonu oraz do zamowienia dorzuca montaż gratis. Oczywiście decydując się na zakup trzeba również sprawdzić czy szambo posiada wszelką niezbędną dokumentację oraz co najmniej kilkuletnią gwarancję.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Jakie szambo

Post autor: Kaja »

A może by tak pomyśleć o oczyszczalni ścieków zamiast szamba?
Awatar użytkownika
Roxx
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2019, 0:59

Re: Jakie szambo

Post autor: Roxx »

A ja tam nie wiem w jaki sposób tutaj pomóc. Liczę na komentarze innych forumowiczów.

sayes płyta
Cóż z tego, że prawda gra główną rolę, jeśli głupota pilnuje kurtyny.
ODPOWIEDZ