Strona 1 z 1

Budowa domu

: 18 lis 2019, 18:39
autor: Granate
Dla wielu budowa własnego domu to bardzo duże wyzwanie ale też długo wyczekiwany moment. Przede wszystkim, ważne jest zeby znaleźć dobry projekt domu. Osobiscie bardzo spodobały mi się projekty https://www.mgprojekt.com.pl/ , moze też cos Ci wpadnie w oko.

Re: Budowa domu

: 21 lis 2019, 10:08
autor: diademe
Wszystkim osobom przymierzającym się do wykonania instalacji elektrycznej polecam zapoznać się z ofertą firmy https://sklep.elektrospark.pl/kabel-sre ... ,5235.html Od nich zakupicie wszelkie niezbędne elementy potrzebne do wykonania instalacji elektrycznej.

Re: Budowa domu

: 06 sty 2020, 6:43
autor: Kalanss
Odpowiedni projekt domu faktycznie jest bardzo ważny, ale równie ważne są też prace wykończeniowe a w zasadzie ich wysoka jakość. Oczywiście możemy je wszystkie zlecić, ale nawet jeśli to zrobimy, warto jest mieć choćby minimalne pojęcie o nich, żeby nie dać się oszukać i nie zapłacić za źle wykonaną pracę. Na szczęście obecnie mamy mase możliwości i możemy dowiedzieć się co nieco o pracach wykończeniowych np tutaj https://dekodeco.com.pl/

Re: Budowa domu

: 15 sty 2020, 14:35
autor: LadyD
Własny dom to coś wspaniałego. Trzeba zacząć to od znalezienia dobrego projektu domu. Jak chcesz to można na tym fajnie zaoszczędzić korzystając z pomocy MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ , bo mają teraz fajne promocje na projekty. Od Lutego ceny mają iść w góre

Re: Budowa domu

: 16 wrz 2020, 10:38
autor: JacekKwiatkowski89
Dobry projekt o podstawa ale dopiero znalezienie firmy to jest dopiero wyczyn. Ja ze swojej strony polecam firmę https://www.firmabudowlanaprobud.pl/. Firma oferuję budowę domów i prace wykończeniowe na najwyższym poziomie i w bardzo atrakcyjnych cenach.

Re: Budowa domu

: 16 wrz 2020, 22:10
autor: Joleczka091
Decydując się na budowę domu, czy to całorocznego czy letniskowego przede wszystkim najpierw trzeba zadbać o zakup odpowiedniego projektu - https://www.domywstylu.pl/projekt-domu-szyszka_dr-s.php To jest podstawa do tego, żeby dom był dokładnie taki, jakiego się spodziewacie. A profesjonaliści w tym fachu też wiedzą jak zaprojektować domek, żeby był nie tylko ładny, ale przede wszystkim funkcjonalny i użyteczny. Dzięki temu mieszkanie w nim będzie samą przyjemnością.