Strona 1 z 1

klimatyzatory.net opinie

: 05 lis 2019, 3:28
autor: celina_68
Czy polecacie sklep klimatyzatory.net? Jakie macie opinie na jego temat? Szukam specjalisty, który pomógłby mi w wyborze odpowiedniego klimatyzatora, a potem go zamontował. Chcę założyć odpowiednie klimatyzatory w nowo wybudowanym domku.

Re: klimatyzatory.net opinie

: 07 lis 2019, 19:08
autor: Arnold1973
Korzystałem z jego usług i polecam. To nie tyle sklep, co firma, która oferuje naprawdę profesjonalne klimatyzatory. U mnie zamontowali cały system klimatyzacyjny, który po dziś dzień działa bez zarzutu. Polecam – robotę wykonują solidnie.

Re: klimatyzatory.net opinie

: 09 lis 2019, 12:43
autor: Katarzyna-88
Również mam bardzo dobre opinie o firmie Klimatyzatory.net. Przede wszystkim obsługa w sklepie jest bardzo pomocna i miła – czułam, że dostałam fachowe porady odnośnie tego, jaki klimatyzator najlepiej wybrać. Wysyłka dotarła w trybie ekspresowym, co mile mnie zaskoczyło.

Re: klimatyzatory.net opinie

: 11 lis 2019, 16:08
autor: Cyryl
Jeśli zależy Ci na pewnej inwestycji, to śmiało możesz robić zakupy w tym sklepie. W asortymencie mają tylko urządzenia sprawdzone i wysoko jakościowe. Firma klimatyzatory u mnie również montowała system klimatyzacyjny – zrobiła to naprawę szybko i solidnie. 

Re: klimatyzatory.net opinie

: 21 mar 2020, 23:18
autor: likka9
no ja swoich speców od zrobienia klimy to znalazłam własnie na portalu Darmowe Darmowe Polska naprawde szybki i konkretny kontakt oraz do tego rzeczowa i szybka praca więc naprawde ogromnie na plus z tym wszystkim :)