Strona 1 z 1

Rekreacja i rozrywka.

: 11 lis 2019, 12:33
autor: Umel
Witam Powiedz mi, gdzie jechać na wakacje, gdzie są same najlepsze dziewczyny?

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 04 gru 2019, 22:55
autor: alutka90
Zależy czego szukasz. Ja np chyba wybiorę się w przyszłym roku na mazury , to super miejsce z pięknymi widokami i oczywiście kobietami. Ostatnio byłem na weselu w tym hotelu https://www.hotelstbruno.pl/przyjecia/wesela i przyznam że sam chciałbym mieć wesele w takim miejscu, na prawdę super sprawa !

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 05 gru 2019, 16:11
autor: wip22
Od czasu do czasu warto się odprężyć i znaleźć czas dla siebie.

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 11 gru 2019, 22:36
autor: likka9
jak robicie jakąkolwiek imprezę, czy to wesele, czy urodziny czy przykładowo jakaś rocznica, to warto wynająć ekipę speedbar https://dziennikzachodni.pl/pokazy-barm ... 1-14607061 dają rewelacyjne szoł na sali, żonglerka 4 podpalonymi butelkami to prawdziwy sztos, a koktajle jakie dobre .

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 17 sty 2020, 16:34
autor: melodia67
Na wszystko w życiu jest miejsce, również na rozrywkę. Myślę, że ciekawym pomysłem na hobby jest nauka gry na gitarze. Sama kiedyś próbowałam, ale żałuję trochę, że się poddałam. Wina leżała po stronie tego, że nie miałam dobrego sprzętu, a jedynie starą gitarę, której nie umiałam niestety nastroić. Ciekawą ofertę jeśli chodzi o taki sprzęt można znaleźć tu: https://rocktone.pl/strymon. Strymon jest innowacyjnym producentem akcesoriów gitarowych. Z ich sprzętu korzystają gwiazdy światowego formatu. Myślę, że warto zainteresować się ich ofertą.

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 07 sie 2020, 8:59
autor: ariana
A w wolnych chwilach polecam Kostkę Rubika :) Mnie osobiście bardzo relaksuje układanie tej kostki. Bardzo ciekawą opcją są też Kostki Pyraminx - słyszeliście o nich? Można je zakupić tutaj: https://www.kostkirubika.pl/pl/c/Pyraminx/29 .

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 21 sie 2020, 11:10
autor: klamka
Ja czesto zagladam do ulubionej księgarni internetowej szukając książek dla siebie jak i podręczników dla córki. Ostatnio znalazłem https://www.taniaksiazka.pl/swiat-obok- ... 66295.html Mioim zdaniem bardzo ciekawą książkę, co uważacie w tej materii? Dajcie proszę znać.

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 05 sty 2021, 8:55
autor: Kaja
Jak ktoś myśli tylko o wakacyjnych romansach, to naprawdę współczuje mu życia, pewnie miał bardzo smutne i pozbawione rodzicielskiej miłości.

movember blog

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 13 sty 2021, 12:26
autor: kasiunia
Rozrywka w coraz większym stopniu przenosi się do naszych komputerów , do internetu.Czy mi się to podoba ? - nie specjalnie... ale takie sa fakty. Branża gier komputerowych rozwija się coraz prężniej . Kapitalizacja firm z tej branży bije co roku nowe rekordy - jaka będzie ich wartość za około5 lat? - trudno powiedzieć ale z pewnością dużo

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 22 lut 2021, 14:29
autor: mart22
Dla każdego z nas odpoczynek i rozrywka to podstawa. Warto zatem wiedzieć i móc przygotować się na pewne działania, które spełniają określone potrzeby. Jeśli więc chcesz być na bieżąco ze wszystkimi propozycjami tego typu postaw na https://premium.ihuh.pl/pl/ gdzie trafisz na konto premium HBO GO czy innych platform streamingowych. To świetna propozycja dla osób ceniących jakość i dopasowanie na najwyższym poziomie.

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 12 mar 2021, 14:04
autor: juwąlia
Tak naprawdę każdy z nas może powiedzieć coś innego odnośnie tego, co go relaksuje, a ja już całkiem. Można powiedzieć, że interesuję się religią. Dlatego też czytam tu https://forumchrzescijanskie.pl/portal/ ... katolicka/ , co mogę znaleźć w księgarni katolickiej. Staram się porównać naszą wiarę do innych. I znaleźć wspólne, jak i odmienne punkty.

Re: Rekreacja i rozrywka.

: 28 maja 2021, 11:06
autor: Bodzio12
Chciałabym wam a szczególnie parom polecić grę 5 języków miłości ułatwia odbudowanie spontaniczności, beztroski i bliskości relacji. Zadania są też tak fajnie skonstruowane że można sie bawić i rozwijać jednocześnie. Polecam sobie to zakupić i zagrać.