Strona 1 z 1

Dobrej klasy rękawice robocze

: 22 lut 2019, 12:02
autor: mark
Czy ktoś już przerabiał może tematykę rękawic roboczych? Chodzi o to, aby były wytrzymałe, chwytne oraz wygodne. Możecie polecić coś z tego zakresu?

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 25 lut 2019, 7:38
autor: dron
Dobrej jakości, a więc nie będą najtańsze.
Wynika to z oczywistego faktu, że owe rękawiczki wykonane są z lepszej jakości materiału, tworzywa.
Ewentualnie druga opcja, kupić większa ilość rękawiczek, które będzie się stosunkowo często wymieniało.
Proponuję sprawdzić jeszcze tutaj pod linkiem: https://kraftdele.info/26-rekawice-robocze - specyfikacja wybranych rękawic roboczych.

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 26 lip 2019, 14:50
autor: Walkowa
A skoro już o odzieży roboczej mowa, to gdzie zaopatrujecie się w jakieś dobre obuwie robocze? Mi w zeszłym roku udało się zamówić na stronie https://obuwierobocze24.pl/ocieplane-c-49_101.html naprawdę bardzo fajne, solidne, ocieplane gumowce. Polecam się tam rozejrzeć, może i Wy coś dla siebie znajdziecie ;)

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 05 mar 2020, 10:54
autor: AlicjaT
Myślę, że branża tworzyw sztucznych na tyle szybko się rozwija, że coraz łatwiej o dostępność wytrzymałych i niedrogich produktów, jak chociażby rękawice. Obecny trend dbałości o środowisko też temu sprzyja. W końcu nikt świadomie nie chce przyczyniać się do produkowania ton zbędnych, śmieciowych produktów, które tak naprawdę nie nadają się do użytku. Takie przynajmniej jest moje idealistyczne podejście :)

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 05 cze 2020, 18:54
autor: koral
A tutaj https://anco.com.pl/ już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto sobie tam zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych produktów, które chronią nasze zdrowie i życie. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Są tam również rękawice robocze do wykonywania różnych prac. Na pewno każdy znajdzie tam to, czego szuka.

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 08 wrz 2020, 19:50
autor: tert
Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju maja to być rękawice. My pracujemy z różnego rodzaju chemikaliami i dlatego potrzebujemy dobrej jakości rękawic gumowych, które przed nimi chronią. Nasz wybór nie bez powodu padł na rękawice "ANTEK" od producenta Larkis z Dobczyc http://larkis.pl/produkty/ochronne-rekawice-gumowe. One są nie tylko w korzystnej cenie, ale również idealnie chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, chemikaliami i mikroorganizmami, do tego są wygodne, polecam.

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 08 paź 2020, 10:01
autor: tenzly
A i tu sklep https://meridus.pl powinien bardzo dobrze się sprawdzić. Takie rzeczy bez problemu zamówicie online i to w dobrych cenach. Sprawdźcie sobie tu ich buty, odzież roboczą i wiele innych akcesoriów

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 01 cze 2021, 20:54
autor: Tośśka
Witajcie. Niektóre stanowiska pracownicze mają specjalne wymogi co do odzieży roboczej. Jeśli szukasz dobrych jakościowo ubrań, to na pewno coś o tym wiesz. Chcąc mieć trwałe ubrania konieczne jest uszczelnienie szwów. W tych miejscach odzież jest najbardziej podatna na zniszczenie. Tutaj polecam Loxy http://loxy.pl/ to znany producent taśm uszczelniających.

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 08 kwie 2022, 22:35
autor: Karol90
Rękawice ochronne, robocze niezwykle sprawdzają się w ciężkich pracach dlatego warto jest poszukać takich, które będą wykonane z silnego, trwałego a zarazem przyjemnego materiału. Ja polecam poszukać porządnych rękawic roboczych na www.pro-materials.pl mam kilka par od nich już dłuższy czas i jestem zadowolony, nawet bez problemu się je pierze, co z innymi był lekki problem gdyż albo traciły elastyczność albo nawet się skurczaly a prałem w 40 stopniach jak zawsze...

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 04 cze 2023, 12:49
autor: lellek
Rękawice turystyczne są nieodłącznym elementem wyposażenia każdego podróżnika. Zapewniają ochronę i komfort podczas różnych aktywności na świeżym powietrzu. Bez względu na to, czy planujesz wspinaczkę górską, piesze wędrówki, jazdę na rowerze czy po prostu zwiedzanie, dobrej jakości rękawice turystyczne https://goodsport.pl/turystyka/odziez/rekawice/ są niezbędne.

Re: Dobrej klasy rękawice robocze

: 04 paź 2023, 15:40
autor: Wioletaa
Czy ktoś może mi podpowiedzieć, gdzie mogę znaleźć zaślepki do profili prostokątnych https://kamar-kola.pl/zatyczki-prostokatne/ ? Potrzebuję ich do mojego projektu.