Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

To dobra przestrzeń, by pochwalić się swoim wnętrzem, poszukać rady jak lepiej urządzić dom lub mieszkanie. Opowiadamy o designie, ciekawych produktach, wartościowych producentach, jak i sklepach, które warto odwiedzić, dobierając meble i dodatki do wnętrz.
dron
Posty: 71
Rejestracja: 24 sty 2019, 7:34

Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: dron »

Szukam jakiegoś wytrzymałego osprzętu elektrycznego - kontaktów elektrycznych do biura. Zależy mi na ich wytrzymałości oraz dekoracyjnym charakterze.
Awatar użytkownika
mark
Posty: 73
Rejestracja: 27 sty 2019, 10:58

Re: Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: mark »

Kontakt to nie tylko element który służy włączaniu i wyłączaniu oświetlenia w domu, to także coraz częściej element wystroju wnętrz.
Na rynku jest bardzo dużo ofert z różnych firm.
Mam tutaj na myśli osprzęt elektryczny od ABB, Berker, Gira, Karlik, Legrand, Ospel czy Simon.
Szukaj uniwersalnych rozwiązań. Polecam w związku z tym zainteresować się jeszcze nieniejszymi kontaktami elektrycznymi.

styczniki próżniowe
Awatar użytkownika
Kaoma88
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:35

Re: Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: Kaoma88 »

mark pisze: ↑04 lis 2019, 14:29 Kontakt to nie tylko element który służy włączaniu i wyłączaniu oświetlenia w domu, to także coraz częściej element wystroju wnętrz.
Na rynku jest bardzo dużo ofert z różnych firm.
Mam tutaj na myśli osprzęt elektryczny od ABB, Berker, Gira, Karlik, Legrand, Ospel czy Simon.
Szukaj uniwersalnych rozwiązań. Polecam w związku z tym zainteresować się jeszcze nieniejszymi kontaktami elektrycznymi.
generalnie wymieniłaś same najlepsze marki ;) Ja akurat mam z Ospela gniazdka oraz właczniki. Mam tez niektóre z kolorowymi ramkami, tak, ze mam podpasowane pod kolor mebli. Przede wszystkim ospela ma to do siebie, ze ma wszystko mocne i solidne.
Jędrzeej

Re: Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: Jędrzeej »

marka Ospel jest dostępna w wielu marketach budowlanych , mają solidne produkty i też bardzo ładne pod względem estetycznym, nie tylko białe ramki jak inni producenci
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: monka »

Wiele produktów dobrej jakości znajdziesz w tym sklepie https://www.micros.com.pl/rezystory/ To sprawdzona firma. Mają dużo produktów w różnych kolorach. Kupisz tu włączniki, gniazdka, ale też bardziej konkretne elementy systemów elektrycznych, jak rezystory itp. Warto tam zajrzeć, bo mają niskie ceny.

projektory wikipedia
KamilStaśik

Re: Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: KamilStaśik »

Jędrzeej pisze: ↑30 sty 2021, 12:33 marka Ospel jest dostępna w wielu marketach budowlanych , mają solidne produkty i też bardzo ładne pod względem estetycznym, nie tylko białe ramki jak inni producenci
również polecam markę Ospel; świetny stosunek jakości do ceny, lepszych na rynku nie znajdziecie :)
Jagodziński

Re: Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: Jagodziński »

mark pisze: ↑ Kontakt to nie tylko element który służy włączaniu i wyłączaniu oświetlenia w domu, to także coraz częściej element wystroju wnętrz.
Myślę dokładnie tak samo. Zwłaszcza, że obecnie możemy znaleźć ramki w wielu wzorach i kolorach. Można również bez problemu kupić ramki wykonane z drewna lub betonu. Ja zdecydowałem się właśnie na ramki z drewna, ponieważ idealnie wpisują się w mój skandynawski wystrój mieszkania, ale nie wykluczam w przyszłości zmiany na coś kolorowego. Świetną ofertę osprzętu mają w sklepie https://osprzet-sklep.pl/. Można wybierać wśród produktów od kilkunastu producentów, w zależności od tego, co nam pasuje.
Maruś17

Re: Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: Maruś17 »

Ostatnio kupowałem ze sklepu https://sklep.elus.pl/panele-led,2,471915 panele led, ale jestem pewny, że w tym sklepie znajdziesz również kontakty elektryczne. Jeśli chodzi o inne sklepy z takimi produktami to niestety ale nie mam pojęcia gdzie możecie jeszcze takiego czegoś szukać.
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Re: Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: Kordia »

Skoro szukasz gniazdek do mieszkania, to pewnie przyda się też gniazdo antenowe. Ja znalazłam takie https://dozi.pl/AKCENT-Gniazdo-antenowe ... GPA-1AF00/ . Czytałam, że szybko i łatwo się je montuje, a później można mieć telewizję kablową lub inną. Kolor tego gniazda jest neutralny, więc powinien pasować do większości pomieszczeń. Cena też nie jest wygórowana, więc myślę, że warto zerknąć.
metryk

Re: Osprzęt elektryczny - kontakty elektryczne

Post autor: metryk »

dron pisze: ↑02 lis 2019, 11:54 Szukam jakiegoś wytrzymałego osprzętu elektrycznego - kontaktów elektrycznych do biura. Zależy mi na ich wytrzymałości oraz dekoracyjnym charakterze.
____________________________________________________________________________________________________
Tak jeśli chodzi o hurtownie online to https://www.tim.pl/ polecam. Raz, że jest ona największa w branży elektrotechnicznej, to też jest atrakcyjny cennik dla klientów biznesowych. Dlatego warto założyć konto, zarejestrować się i mieć niższą cenę.
ODPOWIEDZ