Mleko modyfikowane

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
misia909
Posty: 56
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:29

Mleko modyfikowane

Post autor: misia909 »

Osoby, które mają zostać dopiero rodzicami na pewno zastanawiają się, czym tak dokładnie jest mleko modyfikowane i dlaczego jest potrzebne. Ja powiem Wam szczerze, że takie mleko czasami jest jedynym rozwiązaniem dla naszego dziecka. Możecie już np. sprawdzić sobie stronę https://humana-baby.pl/blog/co-to-jest- ... yfikowane/ i dowiedzieć się czegoś więcej o takim mleku.
Awatar użytkownika
AniaPioro
Posty: 4
Rejestracja: 02 kwie 2019, 13:40

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: AniaPioro »

Ja mam trochę inne zdanie, ale szanuję Twoje rady. Mogą być przydatne komuś.
Nie mogę pojąć, dlaczego ludzie posługują się religią, żeby krzywdzić się nawzajem, kiedy i bez tego na świecie jest tyle bólu.
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: buzata »

Ja gdy skończyłam karmić piersią przeszłam na to mleko https://www.bee.pl/bebiko-2-mleko-naste ... 98075.html . Córcia nie grymasiła, bardzo szybko jej posmakowało i rosła na nim jak na drożdżach
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 139
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:57

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: ariana »

Każdy ma prawo wyboru. Ja podaje córce Bebilon Pronutra-Advance. Świetnie się sprawdza. Zero kolek czy innych problemów, dlatego nie myślę o zmianie. W każdej aptece sieci DOZ można kupić Bebilon w dobrej cenie, więc nawet nie muszę szukać w necie.
Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: Gszegosz99 »

Niestety, ale różnie z tym bywa. Właśnie dlatego najrozsądniej będzie, jeśli przed podjęciem konkretnej decyzji, dowiecie się więcej na temat danego specyfiku. Osobiście polecam Wam sprawdzić opinie o mleku nan bo to da Wam pewność, co podajecie Waszemu maluszkowi. Nie bagatelizujcie tego.
Awatar użytkownika
dziendobry
Posty: 7
Rejestracja: 24 mar 2020, 14:31

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: dziendobry »

Rodzaj mleka modyfikowanego dla dziecka trzeba dobierać odpowiednio, żeby uzupełnić jego dosyć wymagające i restrykcyjne zapotrzebowanie żywieniowe. Od rożnych mlek początkowych po uzupełniające według tabeli żywienia..
więcej z pewnością dowiecie się z artykułu https://www.mojniemowlak.pl/rodzaje-mle ... tykietach/ 8-)
Awatar użytkownika
leah
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:45

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: leah »

ariana pisze: ↑24 paź 2019, 14:19 Każdy ma prawo wyboru. Ja podaje córce Bebilon Pronutra-Advance. Świetnie się sprawdza. Zero kolek czy innych problemów, dlatego nie myślę o zmianie. W każdej aptece sieci DOZ można kupić Bebilon w dobrej cenie, więc nawet nie muszę szukać w necie.
nie wiesz jak ceny u nich stacjonarnie? Czy mogę się spodziewać że zapłacę podobni jak się pokazuje na ich stronie doz.pl?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: Walkowa »

A czy któraś z Was kupowała dla maluszka mleko Hipp? I jak się sprawdziło? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii, mleko to bowiem poleciła mi koleżanka z pracy ;) Jak się u Was sprawdzało?
Awatar użytkownika
bawarka
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:29

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: bawarka »

Niestety nie korzystałam...Ale za to ja się przyznaje, że wyszukiwałam takie recenzje i artykuły jak https://dzidziusiowo.pl/niemowlak/zywie ... dyfikowane
No i potem porównywałam. Naprawdę warto poświęcić chwilę czasu, bo wszystko jest fajnie opisane :)
żabsa

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: żabsa »

Walkowa pisze: ↑02 paź 2020, 17:49 A czy któraś z Was kupowała dla maluszka mleko Hipp? I jak się sprawdziło? Jestem bardzo ciekawa Waszych opinii, mleko to bowiem poleciła mi koleżanka z pracy ;) Jak się u Was sprawdzało?
ja mleko hipp kupowałam dla mojej córeczki, dobrze to mleko tolerowała zero problemów z brzuszkiem, nie miała zaparć, dobrze się tym mlekiem najadała
Astrił

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: Astrił »

żabsa pisze: ↑09 kwie 2021, 14:55 ja mleko hipp kupowałam dla mojej córeczki, dobrze to mleko tolerowała zero problemów z brzuszkiem, nie miała zaparć, dobrze się tym mlekiem najadała
Moja dwójka też wychowana na mleku Hipp. Starsza córka nie miała problemów, młodszej też kupuję Hipp Bio Combiotik, zamawiam zazwyczaj na stronie https://hipp.dodomku.pl/mleko_3586.html
drumśa

Re: Mleko modyfikowane

Post autor: drumśa »

leah pisze: ↑07 kwie 2020, 21:13
ariana pisze: ↑24 paź 2019, 14:19 Każdy ma prawo wyboru. Ja podaje córce Bebilon Pronutra-Advance. Świetnie się sprawdza. Zero kolek czy innych problemów, dlatego nie myślę o zmianie. W każdej aptece sieci DOZ można kupić Bebilon w dobrej cenie, więc nawet nie muszę szukać w necie.
nie wiesz jak ceny u nich stacjonarnie? Czy mogę się spodziewać że zapłacę podobni jak się pokazuje na ich stronie doz.pl?
z tego co wiem to ceny są zbliżone do tych na stronie, kupuję dla swojego maluszka u nich już od jakiegoś czasu i ceny są cąły czas promocyjne
ODPOWIEDZ