Znacie spacerówkę Minima Plus ?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Znacie spacerówkę Minima Plus ?

Post autor: monija »

I jak znacie spacerówkę Minima Plus ? Muszę zakupić nową spacerówkę i spodobał mi się ten model , znacie? Jeśli tak to jak się sprawdza w czasie jazdy ? I czy jest wygodna?
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Znacie spacerówkę Minima Plus ?

Post autor: szygi »

monija znam tą spacerówkę i powiem ci że sprawuje się bardzo dobrze w czasie spacerów i prowadzi się ją bez wysiłku.
Awatar użytkownika
trytek
Posty: 22
Rejestracja: 03 cze 2019, 13:38

Re: Znacie spacerówkę Minima Plus ?

Post autor: trytek »

Ja mam spacerówkę tej marki tyle że zdecydowałam się na model Quantum Air , przekonał mnie do siebie szerokim siedziskiem oraz pompowanymi amortyzowanymi kołami. Do tego łatwo i wygodnie się go prowadzi.
Awatar użytkownika
renuwa
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2019, 9:26

Re: Znacie spacerówkę Minima Plus ?

Post autor: renuwa »

Znam i stwierdzam że to świetna, lekka, wygodna i poręczna spacerówka.
Awatar użytkownika
monija
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:59

Re: Znacie spacerówkę Minima Plus ?

Post autor: monija »

Dzięki dziewczyny za pomoc , teraz pozostaje mi tylko zakupić wózek i cieszyć się spacerami.
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Znacie spacerówkę Minima Plus ?

Post autor: lanza »

Tak coś kojarzę ale wiem że jak porównywałam spacerówki to x-lander x-go zrobiła na mnie największe wrażenie i dlatego kupiłam tą właśnie spacerówkę, jest bardzo wygodna dla dziecka, ma dużą budę i można ja rozłożyć prawie na płasko co jest bardzo przydatne kiedy dziecko lubi pospać na spacerze
ODPOWIEDZ