Zakład pogrzebowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Archi1
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:17

Zakład pogrzebowy

Post autor: Archi1 »

Dobry zakład pogrzebowy to ten http://jozefgorecki.pl/ , bo z tego co słyszałam mają bardzo dobre i profesjonalne podejscie do klienta. Mają w sobie dużo empatii a według mnie przy organizacji pogrzebu własnie tego potrzebujemy.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: frea »

Warto rozejrzeć się za jak najlepszym zakładem pogrzebowym. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z firmą https://pogrzeby-dudek.pl/ Jest to sprawdzony zakład pogrzebowy z Rybnika z usług, którego sam ostatnio korzystałem. Warto się zdecydować na ich usługi.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: kruger »

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednim zakładem pogrzebowym, do którego warto się zgłosić to polecam wam skontaktować się z https://charonelblag.pl/ Jest to bardzo dobry zakład pogrzebowy z Elbląga, w którym spotkałem się z profesjonalną obsługą.
ODPOWIEDZ