Wywóz śmieci Kraków

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:02

Wywóz śmieci Kraków

Post autor: magdap »

Cześć, jaką firmę oferującą wywóz śmieci Kraków polecacie? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Awatar użytkownika
sanqi
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2020, 13:31

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: sanqi »

Mogę polecić firmę Wektor z Katowic, oferują skup oleju przepracowanego i wywóz odpadów niebezpiecznych: https://www.wektorsc.eu/
Awatar użytkownika
melodia67
Posty: 82
Rejestracja: 13 sie 2019, 19:01

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: melodia67 »

Moim zdaniem jeśli chodzi o odpady w przedsiębiorstwie to warto zatrudnić odpowiednią firmę, która się tym zajmie. Są różne wytyczne i zasady dotyczące pozbywania się odpadów, dlatego najlepiej gdy zrobi to ktoś, kto się na tym zna. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://esbud.pl/. Firma znajduje się w Poznaniu i oferuje wywóz elektrośmieci, starych mebli i niszczenie dokumentów. Myślę, że warto dowiedzieć się więcej.
Awatar użytkownika
damian222
Posty: 11
Rejestracja: 01 lip 2020, 12:11

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: damian222 »

Ja miałem bardzo dużo śmieci do oddania i musiałem skorzystać z bardzo dobrej firmy https://smieciowoz.pl/wywoz-smieci/ .Ta firma jest bardzo profesjonalna.
Awatar użytkownika
erlich0
Posty: 56
Rejestracja: 25 lut 2020, 11:14

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: erlich0 »

Na terenie Białegostoku i okolic można skorzystać z oferty firmy, której oferta dostępna jest na stronie internetowej https://www.skip.bialystok.pl/wywoz-gru ... prywatnych. Ta firma świadczy usługi z zakresu wynajmu kontenerów i wywozu śmieci. Sam korzystałem z ich usług.
fómbis

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: fómbis »

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą działającą na terenie Krakowa, która zajmuje się wywożeniem odpadów to polecam wam zgłosić się do https://www.skorpion-kontenery.pl/ Firma ta wywozi odpady zielone, wielkogabarytowe, gruz i ziemię.
ginamó

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: ginamó »

Niektóre śmieci wymagają przerobienia i rozdrobnienia. Dlatego w tej kwestii zgłaszamy się do http://www.hermex.pl/3-uslugi-przerobu-odpadow , specjalizujących się w tego typu utylizacji. Rozdrabianie to ich specjalistyczna usługa. Także radziłbym zawiązać właśnie z nimi współpracę.
aluśkaa

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: aluśkaa »

My mamy swoją zaufaną firmę, która zajmuje się wywozem odpadów niebezpiecznych w naszej firmie oraz czyszczeniem separatorów. Jeśli też masz tego typu odpady w swojej firmie to polecam zgłosić się do https://www.wektorsc.eu/odbior-oleju-przepracowanego/ Są najlepsi. Działają sprawnie i bardzo profesjonalnie.
marószkiewicz

Re: Wywóz śmieci Kraków

Post autor: marószkiewicz »

Odbiorem oraz wywozem śmieci zajmują się dla nas https://nkkontenery.pl/oferta , będący absolutnymi fachowcami w swojej dziedzinie. Bez takiego wsparcia byłoby ciężko a teraz przynajmniej mamy gwarancje, iż wylądują one we właściwym miejscu. Zgarniają także odpady sezonowe jak gałęzie czy trawy, idealnie!
ODPOWIEDZ