Wybór szaf warsztatowych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Wybór szaf warsztatowych

Post autor: SebastianMM »

Witam,
Potrzebuję Waszej porady, ponieważ zabieram się za wyposażenie warsztatu i potrzebuje na ten moment porządnych mebli oraz szafek warsztatowych, gdzie warto ich szukać oraz na jakich producentów najlepiej będzie postawić.
Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki!
Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: DamianOs »

Dobrze, trafiłeś bo niespełna pół roku temu robiłem lekki remont w swoich warsztacie i wymieniałem stare drewniane meble, podnośniki itd. Co do szzafek warsztatowych to warto zwrócić uwagę na GEKO G10833 które sprawdzają się w codziennym boju. Dobrze wykonane, trwałe i funkcjonalnie zaprojektowane więc na wszystko jest miejsce :)
Awatar użytkownika
Jaross
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:55

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Jaross »

Podzielam wypowiedź poprzednika, ja również jestem osobą która przede wszystkim zwraca uwagę na odpowiedni stosunek jakości wykonania do przystępnej ceny i tutaj producent GEKO jak najbardziej należy do tego grona. Też korzystamy z wielu ich narzędzi, a nawet nagrzewnicy gazowej którą z rok temu kupiliśmy i na zimę super się sprawdza.
Awatar użytkownika
EmiliaLin
Posty: 35
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:13

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: EmiliaLin »

Fajny temat! Także z chęcią sprawdzę co i jak może rzeczywiście jest to dobra opcja.
Awatar użytkownika
Dominikaa90
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:23

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Dominikaa90 »

Również wydaje mi się, że będzie to jednak jeden z najlepszych wyborów jeśli mówimy konkretnie o szafkach warsztatowych i od razu mogę podrzucić Ci link do propozycji od GEKO na którą sami postawiliśmy https://b2b.geko.pl/szafka-warsztatowa- ... ,5806,5592 myślę, że z wyposażenia oraz jakości wykonania będziecie zadowoleni, bo pomyśleli wręcz o wszystkim i też cena jest naprawdę ok :)
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: SebastianMM »

Wielkie dzięki za wszystkie podpowiedzi! Z chęcią sprawdzę co tam mają i może w końcu podejmę decyzję w zakresie zakupu.
Awatar użytkownika
DamianOs
Posty: 68
Rejestracja: 22 maja 2019, 9:46

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: DamianOs »

Ja domówiłem ostatnio też jeszcze trochę elektronarzędzi i spawarkę G80096 GEKO która już jest w użyciu i jakość spawów oraz wydajność także mi, jak i klientom odpowiada.
Awatar użytkownika
Jaross
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:55

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Jaross »

I bardzo dobrze :) Oby służyła Ci jak najdłużej i przede wszystkim spawy trzymały jak najdłużej. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Kaja »

To pewnie trzeba byłoby poszukać w internecie jak mi się zdaje.
Awatar użytkownika
MirosławEs
Posty: 11
Rejestracja: 27 maja 2020, 11:47

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: MirosławEs »

My powiększając warsztat tez do każdego stanowiska jednak potrzebowaliśmy dobrych narzędzi i oczywiście szafek w których będziemy mogli je przechowywać. Przez przypadek trafiłem na geko szukając najlepszych ofert zarówno pustych, jak i już szafek na kółkach z wyposażeniem. U nich jest tego sporo, ceny optymalne i wykonanie na duży plus bo nie są to rzeczy na jedno użycie.

sklep militarny zakopane
Awatar użytkownika
Etti87ep
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Etti87ep »

jaka nośność będzie dobra?
-
Beton Trzebnica
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: frea »

Bardzo dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą szafek na narzędzia oraz innego wyposażenia warsztatowego jest https://www.techsul.pl/ Mają szeroką ofertę i całkiem niezłe ceny, więc na pewno znajdziecie tam coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Walkowa »

Jeśli chodzi o wyposażenie warsztatu samochodowego, to na pewno przydadzą się również profesjonalne wyciągarki do aut. Na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki znajdziecie takie wyciągarki po niewygórowanych cenach - ręczne, hydrauliczne oraz elektryczne. Na pewno uda Wam się tam coś wybrać ;)
Awatar użytkownika
Kerbal
Posty: 90
Rejestracja: 12 cze 2020, 13:43

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Kerbal »

Jeśli chodzi o porządne szafy warsztatowe, to polecam ofertę firmy Brastech https://www.brastech.pl/oferta-do-pobrania . Mają szeroki wybór szaf z licznymi pojemnikami i szufladami, które w moim warsztacie sprawdzają się rewelacyjnie. Oferta jest bardzo trakcyjna cenowo, a same szafy są naprawdę solidnie wykonane.
Awatar użytkownika
Rudins
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 15:13

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Rudins »

Ja stawiam na Geko, bo zdecydowanie poprawili jakość narzędzi i sprzętów w ofercie. Przez jakiś czas nie byłem przekonany, ale z polecenia znajomego spróbowałem ponownie najpierw kupując spawarkę, później nagrzewnicę i ostatnio zestaw kluczy z szafką. Naprawdę nie są to narzędzia na miesiąc, a posłużą latami.
Awatar użytkownika
Fonki
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 13:22

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Fonki »

Ciekawy wybór, także postaram się wziąć pod uwagę tym bardziej że własnie zabieram się za doposażanie swojego warsztatu i jestem pod wrażeniem jakości, efektów i dotrzymania terminów przy większych zamówieniach.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: cero »

Mój brat ma własna lakiernie i sprzęt do jej wyposażenia kupił w firmie Spectravent z Przyborowa https://spectravent.pl/oferta/lakiernia/. To świetny producent, wszystkie produkty od nich kupione super mu się sprawdzają, są bardzo dobrej jakości, no i samego zakupu dokonał w bardzo korzystnej cenie. Ta firma jest jak najbardziej godna polecenia.
Awatar użytkownika
Bolis
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2020, 13:51

Re: Wybór szaf warsztatowych

Post autor: Bolis »

Ja pozostałbym też przy Geko, wysoka jakość i pełne wsparcie serwisu. Korzystam i na pewno będę powiększał zakres sprzętów od tego producenta.
ODPOWIEDZ