Wybór lodówki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Agatka

Wybór lodówki

Post autor: Agatka »

Hej, stoję przed wyborem lodówki. Przeszperałam internet, byłam też w sklepie i mam wrażenie, że mnie to przerosło. Sprzedawcy jakby zachwalają to co im karzą albo na co akurat jest promocja. A ja po prostu chcę wybrać dobrą lodówkę na lata, za niewygórowaną cenę. No i ładną :-) Mam aneks kuchenny połączony z salonem więc musi być w miarę cicha. Koniecznie z funkcją no frost. Więcej wymagań nie mam. Znalazłam taką, co mi się podoba i ma fajne funkcje https://www.toshiba-lifestyle.com/pl/gr-rb500we-pmj/, tylko nie mam pojęcia czy firma Toshiba radzi sobie z AGD? Miałam kiedyś laptopa i fakt był niezniszczalny ale nigdy nie spotkałam się wcześniej z ich AGD :-) Może ktoś ma w kuchni sprzęty Toshiba i coś podpowie?
Lara

Re: Wybór lodówki

Post autor: Lara »

Mam lodówkę, a później dokupiłam mikrofalę i bardzo dobrze sprawdzają się oba sprzęty. Generalnie Toshiba ma jakość na wysokim poziomie, sprzęty są solidne, długo służą, a do tego mają fajny japoński design, który z pewnością wpasuje się w każde wnętrze.
Agatka

Re: Wybór lodówki

Post autor: Agatka »

Lara pisze: ↑15 paź 2021, 13:04 Mam lodówkę, a później dokupiłam mikrofalę i bardzo dobrze sprawdzają się oba sprzęty. Generalnie Toshiba ma jakość na wysokim poziomie, sprzęty są solidne, długo służą, a do tego mają fajny japoński design, który z pewnością wpasuje się w każde wnętrze.
O! Lara, a którą masz lodówkę Toshiby? Czytałam, że zapachy się nie mieszają dzięki jakiejś tam technologi, to prawda? Długo już z niej korzystasz? Mikrofalę myślałam żeby kupić do zabudowy ale jeszcze nie zdecydowałam. Najpierw lodówka ;-)
Zuzka

Re: Wybór lodówki

Post autor: Zuzka »

Agatka pisze: ↑14 paź 2021, 13:38 Hej, stoję przed wyborem lodówki. Przeszperałam internet, byłam też w sklepie i mam wrażenie, że mnie to przerosło. Sprzedawcy jakby zachwalają to co im karzą albo na co akurat jest promocja. A ja po prostu chcę wybrać dobrą lodówkę na lata, za niewygórowaną cenę. No i ładną :-) Mam aneks kuchenny połączony z salonem więc musi być w miarę cicha. Koniecznie z funkcją no frost. Więcej wymagań nie mam. Znalazłam taką, co mi się podoba i ma fajne funkcje https://www.toshiba-lifestyle.com/pl/gr-rb500we-pmj/, tylko nie mam pojęcia czy firma Toshiba radzi sobie z AGD? Miałam kiedyś laptopa i fakt był niezniszczalny ale nigdy nie spotkałam się wcześniej z ich AGD :-) Może ktoś ma w kuchni sprzęty Toshiba i coś podpowie?
Wiesz co, ja już przerobiłam różne lodówki z różnych firm. Miałam Beko, Gorenje, Samsunga, a obecnie mam lodówkę do zabudowy z Ikea, czyli pewnie Electrolux, bo Ikea ma od nich sprzęty. Nie mówię, że nie byłam z nich zadowolona, bo były ok. Moją obecną do zabudowy wybrałam tylko ze względu na promocję jaka była na sprzęty w Ikea ;-)
No ale do brzegu. Lodówkę Toshiby zakupiło nam ostatnio szefostwo do pracy. Wydaje mi się, że to nawet chyba ten model co wstawiłaś albo podobny. Muszę powiedzieć, że mi się bardzo podoba. Wyróżnia się stylem od tych, które miałam. Fajnie zorganizowane wnętrze, pojemne szuflady, fajny panel z temperaturą, ładnie to wygląda. Póki co sprawuje się bez zarzutu. Widać jakość:-)
Lara

Re: Wybór lodówki

Post autor: Lara »

Agatka pisze: ↑16 paź 2021, 10:44
Lara pisze: ↑15 paź 2021, 13:04 Mam lodówkę, a później dokupiłam mikrofalę i bardzo dobrze sprawdzają się oba sprzęty. Generalnie Toshiba ma jakość na wysokim poziomie, sprzęty są solidne, długo służą, a do tego mają fajny japoński design, który z pewnością wpasuje się w każde wnętrze.
O! Lara, a którą masz lodówkę Toshiby? Czytałam, że zapachy się nie mieszają dzięki jakiejś tam technologi, to prawda? Długo już z niej korzystasz? Mikrofalę myślałam żeby kupić do zabudowy ale jeszcze nie zdecydowałam. Najpierw lodówka ;-)
Mam model GR-RF610WE-PGS, zobacz tu https://www.kakto.pl/agd/lodowki/lodowk ... f610we-pgs
Generalnie mam ją od niedawna, bo dopiero co weszły, ale sprzęt pierwsza klasa, produkty dłużej utrzymują świeżość i faktycznie jest system, który zapobiega mieszaniu zapachów, nawet jak przechowuję rybę.
ODPOWIEDZ