Wspinaczka górska - sprzęt

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
staśko

Wspinaczka górska - sprzęt

Post autor: staśko »

Są tu pasjonaci wspinaczki górskiej? po jaki sprzęt sięgacie, gdzie szukacie porad, jakie wyprawy macie na koncie a jakie chcecie miejsca odwiedzić?
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Wspinaczka górska - sprzęt

Post autor: gajga »

To jest zdecydowanie temat dla mnie. Uwielbiam góry i wszystko co z nimi związane. Miałam okazję za młodych czasów dużo jeździć i chodzić po górach, tata mnie tego nauczył bo sam zajmował się wspinaczką. Co do sprzętu, porad, w sieci nie brakuje blogów na ten temat. Bardzo polecam https://idymy.pl/wycieczka-na-przelecz-krzyzne/ . Tu relacja z wyprawy na Przełęcz Krzyżne . Zobaczcie sobie, przy okazji jest recenzja butów trekkingowych w których spokojnie można się wybrać w wysokie góry. Przetestowane przez tą załogę, sprawdziły się. To najlepsza rekomendacja. Na blogu są także inne testy sprzętów.
Sławomir

Re: Wspinaczka górska - sprzęt

Post autor: Sławomir »

Również uwielbiam góry, jeżeli tylko mam wolny czas to zwiedzam nowe miejsca i staram się zdobywać nowe szczyty. Chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie mój ulubiony sklep alpinistyczny . Jeżeli jesteście zainteresowani lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ