witarianizm

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Natanuś18

witarianizm

Post autor: Natanuś18 »

Cześć, zastanawiacie się jaką diete powinniście stosować? Według mnie może was zainteresować witarianizm. Witarianizm polega na życiu w zgodzie i harmonii z naturą, dlatego też witarianie nie jedzą zwierząt oraz szanują ich świat. Uważacie, że dieta bez mięsa byłaby odpowiednia dla was?
ąkałąka

Re: witarianizm

Post autor: ąkałąka »

Hej ;) Ja chyba nie byłabym w stanie, bo przez rok próbowałam weganizmu i niestety w moim przypadku akurat nie wyszło mi to na zdrowie. Ostatnio zainteresowała mnie jednak dieta optymalna i eksploruję takie tematy jak: dieta optymalna zasady, dla kogo jest dobra, czy pozwala schudnąć itp. ;) Jak dotąd zauważyłam, że jest fajnie zbilansowana i rzeczywiście może być dobrym wyborem dla kogoś, kto chce zadbać o zdrowie.
Opoł

Re: witarianizm

Post autor: Opoł »

Ja wybieram SportFoodBox w przypadku którego jest naprawdę smacznie, zawsze dobrze i bez komplikacji. Nie mieliśmy żadnych problemów, o wszystko łatwo się można było dogadać, duży wybór diet i same świeże produkty. Dlatego też korzystam z wersji diety Wege Fit https://sportfoodbox.pl/catering-dietetyczny-gdansk Nie było takiej akcji, żebyśmy dostawali coś niesmacznego, czy nie na czas. Pozdrawiam i udanych zmian nawyków życze!
Żelka

Re: witarianizm

Post autor: Żelka »

Ciekawa dieta, ale łatwo w niej o niedobór chociażby żelaza. Trzeba mieć to pod kontrolą bo to bardzo ważny mikroelement. Temat łatwo załatwić suplementując żelazo, polecić mogę https://www.phamily.pl/marka/sideral,3.html który zawiera sporą dawkę dobrze przyswajalnego żelaza. Jestem wegetarianką, z początku miałam niedobór żelaza, zaczęłam brać regularnie sideral i teraz wszystko w normie.
ODPOWIEDZ