Wczasy na Sycylii - warto?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Wczasy na Sycylii - warto?

Post autor: lidia »

Obecnie bym się wstrzymała, ale ogólnie to fajny pomysł
Miśka

Re: Wczasy na Sycylii - warto?

Post autor: Miśka »

Ciekawa opcja, chociaż tak jak piszesz, w obecnej sytuacji, raczej żadnych wyjazdów zagranicznych bym nie planowała. Bo różnie sie to może skończyć. Raczej jak wypoczywać to w Polsce, najbezpieczniej, i masz pewność, że nigdzie nie utkniesz na nie wiadomo ile.
Łucja

Re: Wczasy na Sycylii - warto?

Post autor: Łucja »

A mi się marzą w tym roku wczasy takie trochę nietypowe. Nie w jednym miejscu, ale objazdowe, po Mazurach - trochę nad jednym jeziorem, trochę nad drugi - zależnie od chęci i okoliczności. Oczywiście nie samochodem osobowym, bo to by była męczarnia, tylko kamperem - wygodnie, bezpiecznie, i zupełnie niezależnie. Z tego co widzę, to takie wczasy są coraz bardziej popularne. Trzeba tylko sprawdzić wcześniej, czy dana wypożyczalnia kamperów jest faktycznie godna zaufania, jakie samochody oferuje i na jakich warunkach. Ważne jest by miała przejrzyste zasady, jasne od samego początku.
ODPOWIEDZ