Wakacje 2021

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Ikś

Wakacje 2021

Post autor: Ikś »

Jeśli wybieracie się na wakacje to z pewnością przyda Wam się dmuchany materac plażowy. Najróżniejsze materace dmuchane znajdziecie w ofercie sklepu online Nettrading: https://nettrading.pl/materace-i-pompki . Co sądzicie o takim zakupie? Moim zdaniem to świetna zabawa.

zamek elektroniczny
Maryśka

Re: Wakacje 2021

Post autor: Maryśka »

Tegoroczne wakacje w zasadzie już za nami ale bardzo cieszymy się ,że w ogóle do nich doszło i że sie bardzo udały. Od dawna planowaliśmy wyjazd do Grecji na Rivierę Olimpijską i czyniliśmy przygotowania.Mąż zajmował się samochodem a ja resztą. Dzięki temu ,że podróżowaliśmy dużym i wygodnym samochodem mogliśmy sobie pozwolić także na stosunkowo duże bagaże. Nie mogło zabraknąć miejsca na sprzęt pływający oraz co oczywiste na dobrze wyposażona apteczkę podróżną. W apteczce zaś oprócz standardowych rzeczy i leków mamy w tym roku dobry lek na ból gardła , bo wiemy ,że w poprzednich latach z gardłem były ciągłe problemy.
Łukasz15

Re: Wakacje 2021

Post autor: Łukasz15 »

Jeśli chodzi o nasze zdrowie to należy także pamiętać o odpoczynku i relaksie. Przystanek Tleń http://www.przystanektlen.pl/site/3/okolica.html to idealne miejsce aby się zrelaksować w bardzo przyjaznych warukach. Póki co pobyt jest niemożliwy ze względu na obostrzenia, ale myslę, że warto już pomysleć o latach i wybrać wypoczynek wraz z wyżywieniem.
Ziółko

Re: Wakacje 2021

Post autor: Ziółko »

Właściwie już wakacje się kończa ale nie według mnie nie jest nigdy za późno aby spędzić z rodzinką miłe chwile relaksu gdzieś w atrakcyjnym miejscu. Z pewnością organizator spływów pontonowych zapewni nam wszystko, co najlepsze. Już nie możemy się doczekać.
oliś

Re: Wakacje 2021

Post autor: oliś »

Warto poczytać sobie na spokojnie o wakacjach w górach. Tutaj https://www.parkhotellyson.pl/news/109 jest ciekawy i praktyczny artykuł na ten temat. Uważam, że warto przede wszystkim wybierać miejsca, gdzie można zapewnić maluchom bezpieczeństwo i dużo atrakcji. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że warto przede wszystkim dokładnie sprawdzić miejsce, do którego się udajemy.
ODPOWIEDZ