tłumaczenia specjalistyczne pisemne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 50
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:44

tłumaczenia specjalistyczne pisemne

Post autor: deborah »

Cześć, gdzie wykonam tłumaczenia specjalistyczne pisemne?
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 135
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: tłumaczenia specjalistyczne pisemne

Post autor: kozi44 »

ja się tak zastanawiam jak już o tłumaczeniach mowa czy ktoś może polecić mi korekta tekstu online potrzebuję na cito takie narzędzie do sprawdzania pisowni online, czy ktoś moźe korzysta i coś niedrogiego może polecic?
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: tłumaczenia specjalistyczne pisemne

Post autor: tenzly »

Zarówno te trudniejsze, jak i podstawowe rodzaje tłumaczeń będziecie mogli znaleźć w biurach tłumaczeń. Takie firmy kompleksowo zajmują się pomocą w takich sytuacjach. Popularną opcją jest tłumaczenie dowodów rejestracyjnych, jak sprowadzacie samochód z zagranicy to na pewno wiecie o czym mówię.
miśka

Re: tłumaczenia specjalistyczne pisemne

Post autor: miśka »

Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl jest namiar na biuro tłumaczeń, które nie tylko oferuje tłumaczenia ustne, ale również pisemne. Mają szeroki i przede wszystkim kompleksowo zakres usług. Nie da się ukryć, że zawsze należy korzystać z usług profesjonalistów, aby taki przekład był na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
babqa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:16

Re: tłumaczenia specjalistyczne pisemne

Post autor: babqa »

Też mieliśmy problem ze znalezieniem rzetelnego biura tłumaczeń, które by wykonywało nam tłumaczenia specjalistyczne regularnie. Pracujemy z klientami zza granicy, więc takie tłumaczenia, to nasza codzienność. W końcu znaleźliśmy firmę Interlang z Gdyni http://interlang.pl/oferta.php i to oni od dłuższego czasu zajmują się naszymi tłumaczeniami. Mają korzystne ceny, są rzetelni i terminowi, polecam.
Ryży

Re: tłumaczenia specjalistyczne pisemne

Post autor: Ryży »

Niestety z pisemnych tłumaczeń jeszcze do tej pory nie miałem okazji korzystać, ale bardzo możliwe, że w najbliższym czasie to nastąpi. Jak dla mnie doskonałym rozwiązaniem jest na pewno korzystanie z tłumaczeń ustnych https://dogadamycie.pl/nasze-uslugi/tlumaczenia-ustne/ które uważam za bardzo pomocne oraz profesjonalne.
ODPOWIEDZ