Tłumaczenia prawne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Tapiekna
Posty: 66
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Tłumaczenia prawne

Post autor: Tapiekna »

Szukając pomocy przy tłumaczeniach prawnych trzeba zdecydować się na konkretnego już specjalistę, tłumacza który ma odpowiednie uprawnienia. Jeżeli chodzi o takie i inne tłumaczenia to pomoc firmy http://www.verbo.com.pl na pewno świetnie się sprawdzi.
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Erejka »

Zgadzam się z tym:) Tłumaczenia prawne powinny być wykonywane przez odpowiednich specjalistów. Zerknijcie sobie tu na stronkę http://www.sct-tlumaczenia.pl Będziecie mogli znaleźć tu tłumaczenia na różne języki, zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla biznesu.
Awatar użytkownika
poskina
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: poskina »

Ja też jestem tego zdania, że takie tłumaczenia oddaje się w ręce fachowców, a nie kogoś przypadkowego znalezionego w internecie. Dlatego ja szukałabym biura tłumaczeń. Takie tłumaczenie wymaga nie tylko biegłej znajomości danego języka w piśmie, ale zwrotów prawniczych, które jak wiadomo nawet w naszym języku do łatwych nie należą. Takie tłumaczenie musi być bardzo precyzyjne, co też nie każdy potrafi zrobić. Na tej stronie http://e-lingma.pl/ znajdziesz wiele ciekawych i przydatnych artykułów. Między innymi znalazłam taki o biurze tłumaczeń, który może Ci się bardzo przydać. Warto zajrzeć sobie w wolnej chwili.
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: bob »

Tłumaczenia prawne są w pewnym stopniu tłumaczeniami specjalistycznymi, a z moich informacji wynika, że takie to możecie w Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-specjalistyczne/ bez problemu sobie załatwić. Może akurat będą mieli wolny termin i szybko dostaniecie tłumaczenia. Mają co prawda też ekspresowe, ale wiadomo, to więcej kosztuje.

kabel przeciwpożarowy
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: koral »

Warto przede wszystkim postawić na sprawdzone i profesjonalne rozwiązania. Tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl sobie zerknijcie. Macie tama namiar na biuro tłumaczeń, które ma kompleksowy zakres usług. Oferują nie tylko tłumaczenia pisemne, ale również ustne. Poza tym prowadzą bloga, a na nim można znaleźć wiele praktycznych informacji.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 135
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:04

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: kozi44 »

Ja polecam biuro www.dogadamycie.pl Często korzystam z ich usług tłumacz przysięgły angielskiego Oni szybko realizują zlecenia, jakość tłumaczeń jest bardzo wysoka, także ceny konkurencyjne. Ja bardzo polecam ich usługi
Awatar użytkownika
jar
Posty: 45
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:09

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: jar »

My ze wszystkimi zagwozdkami prawnymi udajemy się na poradę do Indywidualnej Kancelarii Adwokackiej Wojciecha Romalskiego w Żyrardowie https://www.adwokat-zyrardow.pl/oferta. To jest rzetelny adwokat, który zna się na tym co robi, jest doświadczony, jego porady prawne zawsze są trafione w punkt. Zdecydowanie go polecam, nieraz już dzięki niemu uniknęliśmy problemów prawnych, warto skorzystać z jego usług.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: monka »

Tłumaczenia prawne są naprawdę poważną sprawą. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki i spóźnienia, dlatego musisz wybrać kogoś tak dobrego kto nie zawiedzie. Takie tłumaczenie koniecznie musi zostać wykonane dokładnie i w wyznaczonym terminie, a kontakt z tłumaczem nie powinien być utrudniony. Aby ułatwić Ci poszukiwania, warto zajrzeć na blog: http://www.biuroagata-tlumaczenia.pl/ . Jest tutaj wiele ciekawych i podstawowych informacji na temat tłumaczeń i pracy tłumacza. Dzięki nim nie powinno być problemu z rozróżnieniem osoby kompetentnej od tej nie godnej uwagi :)
miśka

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: miśka »

Z doświadczenia wiem, że warto skorzystać z usług firmy Domi Consulting. Oferują oni pomoc w zakresie wszelkich niezbędnych tłumaczeń, przy wypełnianiu wniosków oraz rozliczeń. A w skrajnych przypadkach wprawiony adwokat niemcy oferuje wsparcie w egzekwowaniu swoich praw.

uprawa gandzi
Ireneuszęk2551

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Ireneuszęk2551 »

To na pewno trzeba iść do tłumacza przysięgłego.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: tenzly »

Oczywiście, że tak;) Z konkretnymi tłumaczeniami to do konkretnego tłumacza - to jest oczywiste. Są tu jednak też firmy, biura tłumaczeń, gdzie praktycznie możecie liczyć na pomoc każdego z tłumaczy. Mnie to bardziej zainteresowało sprawdzanie tekstów pisanych po niemiecku i z tego kilka razy już korzystałem.
luffał

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: luffał »

Jeżeli interesuje Cię dobry tłumacz który nie kosi jak za zboże od jednego dokumentu to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia Znajdziesz tutaj dobrego tłumacza który specjalizuje się w języku Angielskim na pewno warto będzie się zainteresować jego usługami
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: hyuk »

Jeżeli potrzebujecie tłumaczeń przysięgłych, to zdecydowanie powinniście zerknąć sobie na ofertę biura tłumaczeń przysięgłych i zwykłych Rotas we Wrocławiu http://www.rotas.pl/oferta/tlumaczenia-pisemne/. Tłumaczyli nam sporo dokumentów i to z kilku języków. Pracują szybko, ale rzetelnie, zdecydowanie ich polecam. Jakość ich pracy jest wysoka, mają odpowiednie kompetencje, za każdym razem pracowali tak samo dobrze, warto skorzystać z ich usług.
Marszałek

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Marszałek »

Zgadzam się, że nie ma co samemu kombinować z tłumaczeniami prawniczymi. Ja korzystam z biura z Warszawy jeśli chodzi o tłumaczenia prawnicze i są naprawdę w porządku https://www.mtr24.pl/branze/tlumaczenia-prawnicze Obsługa jest online, i to jest bardzo wygodne ponieważ działania są na podstawie przesłanych plików.
Kacperuś45

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Kacperuś45 »

Jeśli będziecie potrzebować tłumaczenia ustnego niepoświadczonego to rzućcie okiem na https://rumunski24.pl/zakres-uslug/tlum ... wiadczone/ Do tego typu tłumaczeń zalicza się np. tłumaczenia na konferencji czy też szkolenia pracowników.
Aruś89

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Aruś89 »

Sporo osób szuka tłumaczenia poświadczonego ustnego ale nie tak łatwo znaleźć takiego specjaliste. Z tego co wiem to może was zainteresować tłumacz z rumuńskiego na polski, ponieważ taki tłumacz pomaga w sądach przy składaniu zeznań, zawiadomień, wyjaśnień oraz w kancelariach notarialnych.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: dekorator »

Akurat ja jestem zdania, że właśnie takie tłumaczenia są niezwykle ważne i moim zdaniem zdecydowanie warto jest je zlecać fachowcom. Właśnie dlatego ja w głównej mierze korzystam z tłumaczeń specjalistycznych od https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia ... listyczne/ i jestem zdania, ze jest to doskonałe rozwiązanie.

rckb brzesko
Giguś

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Giguś »

Jeśli chodzi o mnie to ja przede wszystkim stawiam na tłumaczenia profesjonalne i zawsze chcę wiedzieć czy dany tłumacz ma do tego pełne kompetencje. Właśnie dlatego jak tylko przeczytałem wpis https://topmejt.co.uk/jak-ocenic-kompet ... ysieglego/ top już teraz wiem w jaki sposób mogę to sprawdzić.
Żółty44

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Żółty44 »

Tłumaczenia prawne wymagają dużej wiedzy i umiejętności. Taki tłumacz musi być obeznany w świecie prawa. Jeden niewielki błąd w tłumaczeniu może być bardzo kosztowny. Tu warto postawić na sprawdzoną firmę z Warszawy https://reddolegal.pl/tlumaczenia-prawne-warszawa/, która dysponuje ogromnym doświadczeniem ;)
ODPOWIEDZ