Terminal

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:02

Terminal

Post autor: magdap »

Dzień dobry, co sądzicie o terminalu Zebra tc77. Być może ktoś z Was posiada ten model i poleca?
Awatar użytkownika
Wir63ase
Posty: 4
Rejestracja: 10 maja 2020, 18:25

Re: Terminal

Post autor: Wir63ase »

czym się on wyróżnia?
-
https://www.ebrodnica.pl/aktualnosci/porady-dla-czytelnikow/11991-na-wakacje-wlasnym-samochodem-3-najwazniejsze-wskazowki.html
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: Terminal

Post autor: Kleo »

A do czego ma być terminal? Bo nic nie napisałaś... A rynek jest bardzo szeroki. Jeśli to miałby być terminal płatniczy to odezwij się do nich https://wybierzterminal.pl/ . Możesz mieć terminal za darmo, w programie Polska Bezgotówkowa. To się bardzo opłaca i w sumie przyciąga klientów, bo większość ludzi woli transakcje bezgotówkowe. Oni mają szeroki wybór terminali i wiedzą co oferują więc pomogą w wyborze najlepszego modelu.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 450
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Terminal

Post autor: Kaja »

Na terminalach płatniczych się nie znam, ale pewnie trzeba byłoby bliżej poznać poszczególnych producentów i sprawdzić, co mają do zaoferowania, jakie są to urządzenia i jakie funkcjonalności posiadają. Musi to odpowiadać naszym realnym potrzebom przecież.
ODPOWIEDZ