Szkoła rodzenia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Szkoła rodzenia

Post autor: karin33 »

Właśnie spodziewam się pierwszego dziecka. Chyba jak każda przyszła mama, mam pewne obawy związane z porodem. Zastanawiałam się nad zapisaniem się do szkoły rodzenia. Ciekawą ofertę znalazłam na http://centrum-mam.pl/. Mają doświadczonych pracowników i zajęcia w weekendy. Znacie tę szkołę? Polecacie?
Awatar użytkownika
kira
Posty: 94
Rejestracja: 05 lut 2020, 14:35

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: kira »

Wiecie gdzie ja się zapisałam do fajnej szkoły rodzenia? Do Prenalen - darmowa rejestracja do tego, można skorzystać śmiało z wyszukiwarki położnych albo jak jestesmy w potrzebie to można umówić się na czacie i porozmawiać z lekarzami. ogólnie kurs jest za darmo i uczymy się na zasadzie e-learningu :)
Awatar użytkownika
Anus83
Posty: 142
Rejestracja: 26 sie 2019, 6:05

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Anus83 »

Polecam wam szkołę rodzenia przy przychodni www.inavita-lekarzrodzinny.pl w Lublinie. Super wspominam czas tam spędzony. Położne nauczyły i przygotowały mnie należycie, a przy tym atmosfera pełna empatii i życzliwości. Polecam.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Szkoła rodzenia

Post autor: Walkowa »

A do samej ciąży jak się przygotowywałyście? Wbrew pozorom pierwsze tygodnie tego okresu również są bardzo ważne dla rozwoju maluszka i dla Was. Na stronie https://www.mustela.pl/mustela-blog/2-t ... darz-ciazy znajdziecie na przykład informacje na temat drugiego tygodnia ;)
ODPOWIEDZ