Szczury i myszy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jar
Posty: 45
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:09

Szczury i myszy

Post autor: jar »

Ostatnio mieliśmy ogromny problem z myszami i szczurami. Zaczęło się od tego, że znalazłam zagryzionego szczura na tarasie - myślałam, że kotka sąsiadów przyniosła go nam, bo czasami zostawia nam takie "prezenciki". Ale po tym jak przez tydzień przyniosła nam 10 takich zwierzaków, w tym myszy, zaczęliśmy się niepokoić. Okazało się, że gryzonie mieliśmy w naszej altanie, drewutni, a później jeszcze w domu. Bez deratyzacji by nie przeszło. Zatrudniliśmy do tego zadania firmę Fumigacja Leader z Lubania https://e-leader.pl/uslugi-ddd/deratyzacja/. Oni posiadają kompleksową ofertę, po deratyzacji zajęli się także dezynsekcją wszystkiego. Są rzetelni i kompetentni, ceny mają przystępne, polecam ich gorąco. Dzięki nim nasz problem zniknął.
gitarą

Re: Szczury i myszy

Post autor: gitarą »

Zalecałbym skorzystać z usług deratyzacji. Sam miałem podobny kłopot, który rozwiązali https://www.insecta-dezynsekcja.pl/ . Problem zniknął a problem załatwili solidniej niż mogłoby się wydawać.
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Szczury i myszy

Post autor: anton »

Och, wiem jakie to jest uciążliwe. W Stalowej Woli sprawdzi wam się Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji Marek Łuczak https://www.ddduslugi.info/ Dzięki nim problem z gryzoniami w domu zniknął. Działają szybko i sprawnie, z ceną nie przesadzają.
mała mi

Re: Szczury i myszy

Post autor: mała mi »

To jest jakieś rozwiązanie, ale później problem znowu powraca. Wiem, bo sama kilkakrotnie wzywałam taką ekipę. Odkąd kupiłam odstraszacz na myszy https://viano.pl/nasze-urzadzenia/odstraszacz-myszy/ już nie muszę. Wydają nieprzyjemne dźwięki dla tych gryzoni. Nawet nie wiedziałam, że takie urządzenie istnieje. Sąsiadka mi je poleciła.
łokietek1989

Re: Szczury i myszy

Post autor: łokietek1989 »

Szczury nam szkodziły, były dosłownie wszędzie! Z tej okazji zgłosiliśmy się do https://derpol.com.pl/ a oni w mgnieniu oka pozbyli się szkodników.
ginamó

Re: Szczury i myszy

Post autor: ginamó »

Udało nam się ich pozbyć. Pomogli nam w tym https://www.daw-der.pl/oferta/deratyzacja , będący nie lada specjalistami w swojej dziedzinie. Szczury zniknęły na dobre a były największym problemem, jaki nas trapił w ostatnim czasie. Zdecydowanie najlepiej zgłosić się do fachowców w celu rozwiązania takiego problemu.
Sławek

Re: Szczury i myszy

Post autor: Sławek »

My mieliśmy problem z innymi zwierzątkami. Kuny bardzo utrudniały nam życie, gryząc w samochodzie pod maską wszystko co popadnie. Nie zawsze, ale tak mniej więcej raz na miesiąc - auto było niezdatne do użytku. Bardzo stresująca sprawa, nigdy nie wiadomo, czy rano da się ruszyć czy nie. W końcu, stwierdziliśmy, że trzeba problem rozwiązać i kupiliśmy odstraszacz na gryzonie, nowoczesny, elektryczny, który emituje ultradźwięki nieprzyjemne dla łasic oraz gryzoni. U nas sprawdził się doskonale, problem został rozwiązany skutecznie i bezboleśnie:)
ODPOWIEDZ