spedycja - opinie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

spedycja - opinie

Post autor: asmaki »

Będę wdzięczna za wszelkie rekomendacje związane z firmami spedycyjnymi oferującymi transport towarów do Chin - najlepiej drogą morską. Z góry dzięki
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: spedycja - opinie

Post autor: buzata »

To ja wam powiem, że zdecydowanie można polegać na https://pfc24.pl/transport-kolejowy-do-chin/ , firma w swojej ofercie ma transport kolejowy do chin na najwyższym poziomie. W końcu jest członkiem prestiżowych globalnych organizacji, co właśnie świadczy o tym, że sprosta każdemu wyzwaniu ze szczególną starannością
aśka

Re: spedycja - opinie

Post autor: aśka »

Jakbyście interesowali się transportem towarów za granicę to warto zapoznać się z tym tematem dokładniej. Znalazlam firmę http://magemar.com.pl która się tym specjalizuje od a do z
miś

Re: spedycja - opinie

Post autor: miś »

Jeśli chodzi o firmę spedycyjną to polecam skorzystać z oferty https://www.translogis.pl/ bo dzięki nim masz pewność że towar zostanie dostarczony na czas i w atrakcyjnej cenie. Mogą przewieźć twój towar transportem lądowym, morskim oraz powietrznym. Ich przewagą wśród konkurencji jest transport intermodalny do Chin.
mikruś

Re: spedycja - opinie

Post autor: mikruś »

Jak szukasz naprawdę dobrej spedycji która zorganizuje dla Ciebie transport to polecam Ci się rozejrzec na stronie jaką jest https://symlog.eu/ Znajdziesz tutaj spedycję z ogromnym doświadczeniem w organizacji transportów zarówno lądowych jak i morskich. Jeżeli chcesz miec pewnośc że ładunek bedzie bezpieczny to polecam tutaj się zorientowac o ofertę.
hotłoter

Re: spedycja - opinie

Post autor: hotłoter »

aśka pisze: ↑05 sty 2021, 15:11 Jakbyście interesowali się transportem towarów za granicę to warto zapoznać się z tym tematem dokładniej.
No właśnie, warto jest mieć takiej wiedzy nawet jeśli nie prowadzimy firmy spedycyjnej. Mozna na przykład zrobić kurs stąd https://www.akademiaczasupracy.pl/ co pomoże nam lepiej zapoznać się z różnymi zadaniami w spedycji.
miś

Re: spedycja - opinie

Post autor: miś »

Jeżeli jesteście zainteresowani przewozem części mebli w trakcie przeprowadzki, to myślę, że ta strona https://wyslijbusem.pl/ może się okazać dla was pomocna. Można tam za darmo znaleźć przewoźnika, który podjąłby się takiego tematu. Dzięki tej platformie szybko i wygodnie zlecicie transport rzeczy :) Co o tym sądzicie? Korzystaliście kiedyś z podobnych stron?
Lopoń

Re: spedycja - opinie

Post autor: Lopoń »

Natomiast jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy i jednocześnie dobrych specjalistów w zakresie transportu to jak najbardziej warto wziąć pod uwagę ofertę firmy Omega Pilzno https://omega-pilzno.com.pl/transport/morski/ z którymi współpracujemy. Zapewniają bardzo dobre warunki zarówno jeżeli chodzi o transport drogowy, ale również morski. Jednocześnie możecie liczyć na pełne wsparcie, jasne warunki i dotrzymanie terminów realizacji czego szczególnie oczekiwaliśmy i w ich przypadku zdecydowanie się nie zawiedliśmy. Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak tam to u Was wygląda i czy macie specjalistów do udanej współpracy.
Harć Jerzy

Re: spedycja - opinie

Post autor: Harć Jerzy »

Firma wielobranżowa http://juro-trans.com.pl/ zajmuje się właśnie kompleksowo również transportem, więc jak mamy tego rodzaju zlecenie, myślę, że spokojnie możemy liczyć na to, że otrzymamy od nich pomoc i nasz towar, nieuszkodzony, będzie transportowany dokładnie tam, gdzie chcemy. Dlatego współpraca z doświadczoną firmą jest bardzo ważna
ODPOWIEDZ