serwis iphone

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
krzychuś83333

serwis iphone

Post autor: krzychuś83333 »

Cześć, wymienialiście kiedyś płytę główną w iPhonie? Niedługo czeka mnie taka naprawa i zastanawiam się czy wogóle opłaca sie ją wykonać. Z tego co widzę to doświadczone punkty serwisowe np. https://serwisiphone.eu wykonują takie naprawy ale zastanawiam się jaki jest koszt takiej wymiany. Coś wiecie na ten temat?
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: serwis iphone

Post autor: goodwer »

Jeśli akurat masz problem z wyświetlaczem, to na terenie Warszawy działa serwis https://www.macforce.pl/serwis/naprawa- ... warszawie/ Ogólnie usterki wyświetlaczy, to dosyć częsty problem, więc nie musicie się tym zamartwiać.
sowiś

Re: serwis iphone

Post autor: sowiś »

Jeśli chcecie skorzystać z pomocy autoryzowanego serwisu Apple, to najlepiej zerknąć sobie na spokojnie tutaj https://idream.pl/ . Macie tam bowiem namiar na specjalistów. Uważam, że warto zawsze stawiać na jakość i sprawdzone rozwiązania. Mają tam na stronie cennik, więc możecie się zorientować co ile kosztuje.
ODPOWIEDZ