Rozrywka w Internecie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Józefa

Rozrywka w Internecie

Post autor: Józefa »

Cześć, jestem wieloletnim fanem hazardu. Bardzo mi się podobają, ale teraz mam pewne trudności ze znalezieniem nowej strony, na której mogę je odtworzyć. Dlatego potrzebuję pomocy i rady doświadczonych graczy, aby wybrać nową stronę, na której będzie można swobodnie grać w takie gry.
ewiś0333

Re: Rozrywka w Internecie

Post autor: ewiś0333 »

A co powiedzielibyście na taką formę rozrywki w internecie, jak granie w gry? Ja konkretnie polecam Wam bardzo ciekawą grę, jaką jest LOL i o której można wiele przeczytać sobie na stronie https://forum.jestemfit.pl/blogs/ihkato ... gends.html Tam znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje, więc wydaje mi się że na ich podstawie można podjąć decyzję o tym, czy spróbować grać, czy nie. Ja najpierw czytałem wszystkie artykuły, a dopiero później po raz pierwszy zagrałem w grę.
miśka

Re: Rozrywka w Internecie

Post autor: miśka »

Internetu używam nie tylko do rozrywki, ale też w celach informacyjnych i edukacyjnych. Cieszę się, że żyję w czasach, który daje tak wiele możliwości i każda wiedza dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Jestem ciekawa czym jeszcze zaskoczy mnie przyszłość pod tym względem ;)
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Rozrywka w Internecie

Post autor: monka »

Internetu faktycznie można używać do różnych celów i ja raczej też staram się używać go różnorodnie. Ostatnimi czasy zdecydowanie szukam tutaj rozrywki, aby móc w końcu się zrelaksować. W oko wpadła mi gra League of Legends i bardzo chciałabym spróbować w nią zagrać. Z artykułu dostępnego na stronie: http://worldofsocial.pl/lifestyle/skad- ... f-legends/ dowiedziałam się skąd mogę ją bezpiecznie ściągnąć. Jestem pewna, że ta gra dostarczy mi mnóstwo pozytywnych emocji i będzie dla mnie dobrą odskocznią.
ODPOWIEDZ