psychiatra online

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 71
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:02

psychiatra online

Post autor: magdap »

Dzień dobry, co uważacie o psychiatra online. Czy taka forma wizyty się sprawdza? Z góry dzięki za każdą odpowiedź.
Klaudiś

Re: psychiatra online

Post autor: Klaudiś »

U mnie taka forma się sprawdziła, nie wiem jak w innych klinikach, ale Psychomedic online mogę Ci polecić. Mają świetnych specjalistów którzy są równie zaangażowani na wizycie online, jak i wizycie stacjonarnej. Tak naprawdę nie mam żadnych zastrzeżeń, moja wizyta przebiegła bardzo dobrze, bez problemu dostałam receptę i zwolnienie.
Henryczęk0312

Re: psychiatra online

Post autor: Henryczęk0312 »

Prawda jest tak, że każda wizyta u psychiatry jest bardzo dobra. Niezależnie od tego czy to jest w cztery oczy czy może taka online.
Łucja22

Re: psychiatra online

Post autor: Łucja22 »

Akurat dzisiaj kluczowe będzie to, byście byli w stanie znaleźć terapię, która będzie dla Was najbardziej odpowiednia. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i dowiedzieli się, jak korzystne rozwiązania zdalne mają do zaoferowania Wam Ci psychologowie. Moim zdaniem to świetna opcja, pomyślcie nad tym.
Dariusz1

Re: psychiatra online

Post autor: Dariusz1 »

Pamiętajcie, by nie zamykać się w samotności ze swoimi problemami. Skoro faktycznie możecie dzisiaj postawić na wsparcie psychologów z poradni https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ to zdecydowanie powinniśćie się tam odezwać. Ja też przez dłuższy czas starałam się walczyć ze swoimi lękami w samotności, ale nic to nie dało. Lepiej od razu sięgnąć po pomoc.
ODPOWIEDZ