przeszczep włosów

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Igoruś81

przeszczep włosów

Post autor: Igoruś81 »

Witam, wykonywaliście kiedyś przeszczep włosów? Zastanawiam sie jak przebiega taki zabieg oraz jakie są efekty. Może ktoś z Was powie mi coś na ten temat?
Edek Rył

Re: przeszczep włosów

Post autor: Edek Rył »

Miałem ogromny problem z wypadaniem włosów wszędzie było ich pełno Mama widząc jak się męczę zabrała minie do kliniki Novoderm w Łodzi Byłem na konsultacjach i poddałem się zabiegowi Smart Graft https://novoderm.pl/ trwał ponad 4 godziny i był bezbolesny :) warto było teraz moje włosy są piękne
madżka

Re: przeszczep włosów

Post autor: madżka »

Jeżeli masz problem z łysieniem to oczywiście, że warto i bardzo dobrze, ze dzisiejsza medycyna daje nam takie możliwości. Możesz zerknąć sobie tutaj https://przeszczep-wlosow-artas.pl/ jeżeli chcesz dowiedzieć się konkretów na temat tego jak przebiega zabieg przeszczepu włosów, komu jest najbardziej wskazany oraz jakie są zalety tej konkretnej metody.
ODPOWIEDZ