przesyłka paletowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

przesyłka paletowa

Post autor: buzata »

witam serdecznie. Szukam taniej przesyłki paletowej. Polecicie kogoś?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: przesyłka paletowa

Post autor: Walkowa »

A skoro już mowa o paletach, to chciałam Was zapytać, gdzie zaopatrujecie się w wysokiej jakości palety euro do Waszej firmy? Macie jakieś swoje sprawdzone sklepy? MY kupujemy takie palety u jednego z największych ich producentów w całej Europie, czyli w firmie SAS-GROUP, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie https://saspalety.pl/. Polecam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Re: przesyłka paletowa

Post autor: asmaki »

W internecie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, serio mówię ;) Zobacz tu https://www.pogotowiepaletowe.pl/ jest podany cennik palet, jest też porównywarka cen u poszczególnych kurierów, a także wszelkie niezbędne informacje o nadawaniu przesyłek paletowych. Na pewno Ci się przyda ta strona
Awatar użytkownika
Kerbal
Posty: 90
Rejestracja: 12 cze 2020, 13:43

Re: przesyłka paletowa

Post autor: Kerbal »

Walkowa pisze: ↑22 paź 2019, 16:04 A skoro już mowa o paletach, to chciałam Was zapytać, gdzie zaopatrujecie się w wysokiej jakości palety euro do Waszej firmy? Macie jakieś swoje sprawdzone sklepy?
My palety zamawiamy zawsze w firmie Pana Zbigniewa Milera z Katowic http://palety.katowice.pl/oferta.html . Mają bardzo przystępną ofertę solidnych palet, dzięki którym mamy pewność, że towar podczas transportu dotrze bez żadnych uszkodzeń.

baciary zabierzów
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: przesyłka paletowa

Post autor: Sammy »

a jakiego rodzaju są to produkty? Przede wszystkim warto odpowiednio je zabezpieczać. Jesli np są to elementy ogrodzenia to warto wyposażyć się w przekładki do rur - to uchroni nas przed uszkodzeniem produktów w trakcie transportu. Polecam zobaczyć ofertę firmy Sigern - oni oferują takie zabezpieczenia. To niewielki koszt zwłaszcza w porównaniu z potencjalnymi stratami w wyniku uszkodzenia towaru przy niedostatecznym jego zabezpieczeniu
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: przesyłka paletowa

Post autor: cero »

A gdzie kupujecie palety? My się obecnie już całkowicie w nie zaopatrujemy w zakładzie produkcyjno-handlowym Beata Duda (Stróża-Kolonia) https://www.paletydrewniane-opakowania. ... -drewniane. Oni mają bardzo korzystne ceny, produkty świetnej jakości, no i zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty. Dodatkowo jeżeli potrzebujecie innego rodzaju produktów, np. skrzyniopalet, itp. to tez warto zwrócić się do nich, polecam.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: przesyłka paletowa

Post autor: norva »

Nasze palety pochodzą zawsze od tego samego producenta - EUROPOL z Głuszyna http://europol1.pl/oferta.htm. Ich oferta jest bardzo opłacalna, mają przystępne ceny, ich produkty są wysokiej jakości, palety naprawdę świetnie się sprawdzają. Ważnym punktem jest również ich rzetelność, zlecenia realizują zawsze na czas, nie ma żadnych opóźnień, są zdecydowanie warci polecenia.
Awatar użytkownika
Agi34
Posty: 76
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:44

Re: przesyłka paletowa

Post autor: Agi34 »

W przypadku przesyłek paletowych warto również przemyśleć kwestię przygotowanie jej do transportu, a także jej wycenę. Tutaj mogę podrzucić bardzo ciekawy artykuł https://gniewkowo.eu/pl/641_artykuly-sp ... etowa.html który na pewno pomoże w wycenie takiej przesyłki, tak by skutecznie ograniczyć wydatki oraz koszty takiego transportu.
ODPOWIEDZ