Przemysł

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
emilka
Posty: 24
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:22

Przemysł

Post autor: emilka »

Nie widziałam tu takiego tematu, a myślę, że wielu osobom się przyda. Przemysł to szeroki temat i fajnie by było zrobić tu taką bazę polecanych przez nas maszyn, producentów, firm związanych z przemysłem, itp.
Sama pracuje w tej branży i od siebie mogę bardzo serdecznie polecić firmę Airspaw z siedzibą w Miliczu https://airspaw.pl/produkty/nowe/spreza ... bowe-atmos. Oni posiadają szeroki zakres usług, a ich oferta opiera się nie tylko na wynajmie, serwisie maszyn przemysłowych, ale również na sprzedaży maszyn przemysłowych od bardzo dobrych producentów. My mamy od nich kilka maszyn, które kupiliśmy w przystępnej cenie. Sprawdzają nam się super, samo kupno było proste i przyjemne, zwłaszcza, że firma pomogła nam w wyborze, są zdecydowanie warci polecenia.
Awatar użytkownika
Patikaw
Posty: 17
Rejestracja: 24 wrz 2019, 14:06

Re: Przemysł

Post autor: Patikaw »

Dobry pomysł, osoby pracujące w tym sektorze na pewno skorzystają. Odpowiednie nowoczesne technologie, maszyny, urządzenia to podstawa sprawnego funkcjonowania przemysłu. Tu warto też znać takie firmy jak http://inrel.pl/ pewnie nie raz ich usługi wam się przydadzą. Firma Inrel specjalizuje się w relokacji maszyn. Możecie liczyć tu na specjalistów od demontażu, załadunku i bezpiecznego transportu maszyn dla przemysłu, produkcji w nowe miejsce. Także zajmują się ponowną instalacją maszyn.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Przemysł

Post autor: mela »

Dokładnie tak, super pomysł, mam nadzieję, że jak najwięcej osób skorzysta z naszych poleceń. My zaopatrywaliśmy się w maszyny do obróbki CNC w firmie firmie KF Domena w Katowicach https://kf-domena.com.pl/kat/177/oferta-produktowa. To rzetelny sklep, posiadają szeroką gamę produktów od bardzo dobrych producentów, a dodatkowo mają atrakcyjne ceny. Polecam ich serdecznie, zakupy u nich się opłacają.
Awatar użytkownika
Didi34
Posty: 106
Rejestracja: 10 cze 2019, 20:50

Re: Przemysł

Post autor: Didi34 »

Posiadając drogie i specjalistyczne urządzenia i maszyny w swojej firmie nie wolno zapominać o ich konserwacji oraz odpowiednim czyszczeniu. Warto zlecić ten proces profesjonalnej firmie, która wykorzystuje do tego celu nowoczesne i bardzo skuteczne techniki jak czyszczenie suchym lodem - https://www.suchylod.eu/uslugi/czyszczenie-suchym-lodem Dzięki temu Wasze maszyny będą doczyszczone, w idealnym stanie i nawet nie będziecie musieli przerywać produkcji.
Kosa
Posty: 50
Rejestracja: 06 kwie 2020, 9:54

Re: Przemysł

Post autor: Kosa »

Jeśli poszukujecie sprawdzonej diagnostyki drgań w maszynach to polecam zgłosić się do firmy https://mbj.com.pl/. Oferują sprawdzone urządzenia diagnostyczne i skutecznie pomagają w problemach. W razie wątpliwości służą fachową poradą. Diagnozują sprzęt tak, aby zapobiec przed przestojem w produkcji.
Awatar użytkownika
Joanna33
Posty: 8
Rejestracja: 17 maja 2019, 15:48

Re: Przemysł

Post autor: Joanna33 »

W przemyśle również bardzo ważne jest harmonogramowanie produkcji, które polega na przydzielaniu konkretnych zleceń produkcji w wyznaczonym okresie.
Awatar użytkownika
maciek32
Posty: 17
Rejestracja: 05 gru 2019, 2:05

Re: Przemysł

Post autor: maciek32 »

Przemysł to bardzo trudna i droga branża. Wystarczy popatrzeć na ceny maszyn, których na każdej hali wykorzystuje się wiele, np. http://gaa.com.pl/pk/producenci/pompy-duchting takie pompy Düchting
Awatar użytkownika
ekin
Posty: 66
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:26

Re: Przemysł

Post autor: ekin »

Jeżeli chodzi o projektowanie i budowę maszyn, to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę firmy GM AUTOMATYKA z Krakowa https://www.gmautomatyka.pl/oferta/proj ... owa-maszyn. Oni zajmują się szeroko pojętą automatyką przemysłową, projektowaniem linii montażowych, maszyn, urządzeń i wyposażenia, mają bogate doświadczenie i najwyższej jakości produkty. U nas sprawdzili się super, pracują terminowo, w korzystnej cenie, a maszyny i ogólnie automatyka od nich jest niezawodna, polecam.
Awatar użytkownika
feliz
Posty: 59
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:34

Re: Przemysł

Post autor: feliz »

A macie u siebie pompę wody, albo może jesteście zainteresowani tym tematem? Pompa wody jest używana praktycznie we wszystkich gałęziach przemysłu w instalacjach cieplnych i chłodniczych, wiec warto się wdrożyć w ten temat. My nasze urządzenia wybraliśmy i kupiliśmy z firmy TERMO TECHNIKA z Krakowa https://www.termo-technika.pl/pompa-wody/. Oni mają kompleksową ofertę, korzystne ceny, no i są rzetelni, potrafią doradzić i pomóc w wyorze, polecam.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Przemysł

Post autor: hyuk »

My u siebie zajmujemy się cięciem CNC i ogólnie obróbka metali. Dla jak największej optymalizacji kosztów i efektywności postawiliśmy na jak najlepsze jakościowo maszyny. Nasz wybór padł na produkty firmy LF z Bierunia https://www.lf-y.com/oferta . To jest rzetelny producent obrabiarek, mają świetne maszyny, niezawodne, które sprawdzają nam się super, nie mamy z nimi żadnych problemów, są precyzyjne. Do tego wyróżniają ich także atrakcyjne ceny, szczerze ich polecam.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2021, 13:15 przez hyuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ewro
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:38

Re: Przemysł

Post autor: ewro »

Jeżeli potrzebujecie armatury przemysłowej, to od siebie bardzo serdecznie polecam jej dystrybutora - firmę Klimos z Białegostoku https://www.klimos.pl/oferta. Oni mają kompleksową ofertę, bardzo szeroka gamę produktów, świetnych jakościowo i od najlepszych producentów. Wyróżnia ich fajne podejście do klienta, potrafią doradzić i pomóc w wyborze sprzętu, no i mają przystępne ceny, warto skorzystać z ich oferty, są rzetelni.
Awatar użytkownika
waina
Posty: 89
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:07

Re: Przemysł

Post autor: waina »

A jak zabezpieczacie sprzęty przed rdzą? My od lat korzystamy z usług firmy GALWANEX z Lublina https://www.galwanexlublin.pl/oferta/cy ... alwaniczne. Oni specjalizują się w cynkowaniu galwanicznym powierzchni, a tym samym zwiększeniu ich odporności na rdzę i korozję. Pracują bardzo profesjonalnie, są rzetelni i skuteczni. Zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:13

Re: Przemysł

Post autor: monia »

U nas automatyka przemysłową, w tym paletyzacja robotem i budową maszyn zajęła się firma Centrum Projekt https://centrumprojekt.pl/automatyka-przemyslowa/ z Wrocławia. Oni maja bardzo korzystna ofertę, przede wszystkim kompleksową, znają się na tym co robią, są w pełni rzetelni. Ich ceny są przystępne, w pełni wywiązują się z umowy, bez problemu można się także z nimi dogadać, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
oins
Posty: 55
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:20

Re: Przemysł

Post autor: oins »

A czym dokładnie się zajmujecie? U nas na przykład potrzebne są badania wytrzymałościowe materiałów, najlepiej nieniszczące. Je zawsze zlecamy zewnętrznie, firmie Staltest Pomorze z Gdańska https://www.staltest.pl/oferta/badania-nieniszczace-ndt. To rzetelni ludzie, firma posiada kompleksową ofertę, korzystne, atrakcyjne ceny, no i znają się na tym co robią. Co ważne, to posiadają w swojej ofercie badania magnetyczno-proszkowe, defektoskopowe badania nieniszczące, co było dla nas istotne, polecam ich serdecznie.,
Awatar użytkownika
flora
Posty: 84
Rejestracja: 13 sie 2020, 9:58

Re: Przemysł

Post autor: flora »

Jeżeli planujecie przeprowadzkę, to znaczy przeniesienie firmy w inne miejsce, to od siebie bardzo serdecznie polecam wam firmę Relokacje Blachmix z Limanowa https://relokacje.blachmix.pl/oferta. Oni mają kompleksową ofertę, bez problemu poradzili sobie z rozmontowaniem naszych maszyn, bezpiecznym przewiezieniu ich w nowe miejsce i ponownym ich montażu. Są rzetelni, mają korzystne ceny, ich profesjonalizm jest godny pochwały. Polecam ich gorąco.
Awatar użytkownika
jar
Posty: 45
Rejestracja: 08 wrz 2020, 16:09

Re: Przemysł

Post autor: jar »

Jeżeli potrzebujecie kogoś do zrobienia wam wentylacji przemysłowej, to koniecznie zwróćcie się do firmy KLIMA z Koła https://www.klima-kolo.pl/oferta/montaz ... zemyslowej. Oni mają bardzo korzystną ofertę, znają się na tym co robią, mają doświadczenie w branży i są rzetelni. Bez problemu poradzili sobie z zadaniem, pracowali szybko, ale porządnie, ceny mają korzystne. Polecam ich bardzo serdecznie.
Awatar użytkownika
kruger
Posty: 231
Rejestracja: 07 maja 2020, 12:23

Re: Przemysł

Post autor: kruger »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu maszyn CNC to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://marmaxcnc.pl/ która zajmuje się ich sprzedażą. Sam korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolony. W ich ofercie znajdziecie nowoczesne maszyny CNC, na których świetnie się pracuje. W dodatku mają całkiem niezłe ceny.
Awatar użytkownika
tert
Posty: 49
Rejestracja: 08 wrz 2020, 19:42

Re: Przemysł

Post autor: tert »

Jak pracujecie w przemyśle, to koniecznie musicie zerknąć na ofertę producenta Proton https://proton-filters.pl/filtry-oferta ... ztucznych/ z Kosowa. Od kilku lat zaopatrujemy się u nich w filtry przemysłowe i muszę przyznać, że są najlepsi na rynku. Ich oferta jest kompleksowa i w dobrej cenie. Maja u siebie standardowe filtry, ale również takie robione na wymiar – niestandardowe, jakich my także potrzebujemy. Wytworzone przez nich produkty sprawdzają nam się znakomicie, producent jest rzetelny, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: Przemysł

Post autor: layne »

Jak do przemysłu, to jestem pewna, że będziecie potrzebować także automatyki przemysłowej, robotyki, ale też i technologii informatycznych. Wszystko mamy od firmy KF Domena z Katowic https://kf-domena.com.pl/kat/177/oferta-produktowa. Oni posiadają naprawdę kompleksową ofertę, ich produkty są świetnej jakości, a do tego mają przystępne ceny. Myślę, że lepiej trafić nie mogliśmy, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Przemysł

Post autor: tenzly »

Te większe firmy, firmy typowo przemysłowe opierają się oczywiście na maszynach. Te codziennie są wykorzystywane do pracy, do zarabiania. Będziecie musieli na pewno w takie zainwestować, a jakie - to już zależy od waszej firmy, tego czym konkretnie się zajmuje. Myślę, że tu propozycje od https://gizo.pl/podnosniki-genie/ także mogą wam się przydać. W Gizo dostaniecie między innymi podnośniki koszowe, nożycowe. Proponują tu także przeróżne maszyny budowlane, także i z opcją na wynajem.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: Przemysł

Post autor: gabi22 »

A może też interesują was kleje przemysłowe? Ja ostatnio dowiedziałam się sporo pozytywnych opinii na temat sklepu https://ataszek.pl . Można tam kupić praktycznie kleje do wszystkich powierzchni, materiałów. Także warto na pewno się u nich rozglądnąć.
diabełek

Re: Przemysł

Post autor: diabełek »

Każda firma przemysłowa rządzi się swoimi prawami, ale trzeba powiedzieć, że niestety, ale wiele firm po prostu ma złe wyposażenie, albo nie wie ,gdzie w ogóle po naprawdę się zgłosić i tak dalej. Ja mogę powiedzieć, że firma Technical ma Motoreduktory i inne elementy napędowe do maszyn w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Przemysł

Post autor: dekorator »

Ogólnie jeśli mówimy o przemyśle to jest to dość szerokie pojęcie. Moim zdaniem bardzo fajnie jest mieć dedykowane maszyny, gdyż niektóre trzeba robić na zamówienie. Właśnie takie maszyny nietypowe ja kupowałem w https://www.zemat.com/pl/inne-maszyny/maszyny-specjalne i sprawdzają się w codziennej pracy znakomicie.
anżej

Re: Przemysł

Post autor: anżej »

Przemysł w dzisiejszych czasach wypada nieustannego rozwoju inaczej zostaniemy wyparci przez konkurencję. Ja sam widzę po sobie, od lat pracuję w jednej firmie i gdyby nie ciągłe usprawnienia to nie bylibyśmy dzisiaj tu gdzie jesteśmy. Ja jestem pracownikiem produkcyjnym i dla przykładu Wam powiem, że odkąd firma wprowadziła ERP dla produkcji to praca idzie znacznie sprawniej. Czytałem na https://www.anegis.com/rozwiazania-it/e ... produkcji/ o tym bo kierownik mi opowiadał w trakcie przerwy. W życiu bym nie pomyślał, że takie rozwiązanie może tak znacznie poprawić naszą wydajność i pomóc w zarządzaniu na produkcji.
RyszardzicźeK

Re: Przemysł

Post autor: RyszardzicźeK »

Fajnie, że ktoś w końcu tutaj rozpoczął ten temat.
Awatar użytkownika
flora
Posty: 84
Rejestracja: 13 sie 2020, 9:58

Re: Przemysł

Post autor: flora »

A zajmowaliście się już galwanizacją elementów podatnych na rdzawienie? U nas było to koniecznością, zadania podjęła się firma GALWANEX EXPORT z Lublina https://www.galwanexlublin.pl/oferta/cy ... alwaniczne. Oni mają bardzo fajnie skonstruowaną ofertę i doskonałych fachowców. Świetnie spisują się w pracy, mają kompetentnych pracowników, potrafią pracować szybko i skutecznie. Nie mamy do nich żadnych zażaleń, cenowo również się opłaca, polecam.
męrtil

Re: Przemysł

Post autor: męrtil »

Wszystkim właścicielom firm przemysłowych i produkcyjnych mogę polecić zapoznanie się z ofertą https://www.pawo-alu.pl/ Firma ta zajmuje się dystrybucją napędów przemysłowych. W mojej firmie były one niezbędne. Wam na pewno też się przydadzą.
Awatar użytkownika
ewro
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:38

Re: Przemysł

Post autor: ewro »

U nas projektowaniem oraz wdrażaniem systemów automatyki, dopasowując rozwiązania do potrzeb i profilu naszego przedsiębiorstwa zajęła się firma Pia-Zap z Puław http://piazap.com.pl/oferta/automatyka-przemyslowa. To rzetelni ludzie, mają kompleksową ofertę i przystępne ceny. Znają się na tym, co robią, nas nie zawiedli, nie mieliśmy również problemu z tym, żeby dogadać się z nimi na temat szczegółów zlecenia, potrafią doradzić, polecam.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Przemysł

Post autor: tenzly »

Dobrze dobrani dostawcy to ważna rzecz w przemyśle. Wszystko powinno chodzić jak w szwajcarskim zegarku:) Będziecie szukać kogoś od elektroniki? Tu producent elektroniki Printor na pewno świetnie się sprawdzi. Znajdziecie tu świetnych specjalistów, nowoczesny park maszynowy i sprawdzony montaż tht, smt.
kwiecień

Re: Przemysł

Post autor: kwiecień »

W naszej firmie korzystam na co dzień ze sprawdzonego Systemu ERP https://www.streamsoft.pl/systemy-erp/, która pomaga nam przy produkcji różnych wyrobów. Najczęściej używamy modułu do zarządzania produkcją i logistyki.
Awatar użytkownika
bart
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:30

Re: Przemysł

Post autor: bart »

U nas w tym roku była przeprowadzka, zmieniliśmy w ogóle miasto działania i w związku z tym musieliśmy również przewieźć wszystkie nasze maszyny do nowej hali. Tym, całkowicie i kompleksowo zajęła się firma Relokacje Blachmix z Limanowa https://relokacje.blachmix.pl/oferta. Oni mają fachowców, którzy znają się na tym, co robią, zatem rozmontowanie maszyn, bezpieczny ich przewóz i ponowny montaż wykonali profesjonalnie. Cenowo się opłaca ich zatrudnić, polecam.
Awatar użytkownika
babqa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:16

Re: Przemysł

Post autor: babqa »

My przede wszystkim zajmujemy się przetwórstwem i niezbędne są u nas rolki przemysłowe. Musza być one faktycznie dobrej jakości, bo tylko dzięki nim możemy pracować bez przeszkód. My zaopatrujemy się w nie u producenta Mewaa z Sukowa https://www.mewaa.pl/content/2-Produkty. Oni mają kompleksową ofertę, korzystne ceny, a ich produkty sprawdzają się u nas znakomicie, polecam, ich rolki są w korzystnej cenie.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Przemysł

Post autor: cero »

Jeżeli chodzi o hydraulikę siłową, to od siebie bardzo serdecznie polecam firmę Hydromet z Bytomia na Śląsku, oni specjalizują się właśnie w tym zakresie, warto abyście zapoznali się z ich ofertą: http://www.hydromet.pl/#oferta. To rzetelna i sprawdzona już przez nas firma, projektująca i budująca maszyny oraz urządzenia korzystając z najnowszych dostępnych technologii. Nas nie zawiedli, ich produkty sa zindywidualizowane po potrzeb klienta, niezawodne, polecam.
Kamilęk9241

Re: Przemysł

Post autor: Kamilęk9241 »

W sumie jakoś przemysł mnie nigdy nie interesował.
Tadeuszęk2011

Re: Przemysł

Post autor: Tadeuszęk2011 »

Szczerze mówiąc to nie wiem czy przemysł się teraz jeszcze opłaca.
Jańka

Re: Przemysł

Post autor: Jańka »

U mnie zawsze optymalizacja zapasów stanowiła problem, jakoś nie mogłam tego odgarnąć, ale pomogli mi https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... ganizacji/ i w sumie teraz firma całkiem nieźle prosperuje mimo pandemii. Moim zdaniem warto korzystać z pomocy, nie ma co się wstydzić, tam pracują profesjonaliści, którzy się na tym znają i podzielą swoją wiedzą z nami.
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Przemysł

Post autor: goodwer »

Urządzenia i środki transportu wewnętrznego charakteryzują się ograniczonym zasięgiem, a ich parametry, jak udźwig, prędkość robocza, moc napędu oraz wymiary główne muszą być dostosowane do ciężaru i gabarytów danego produktu. W firmach przemysłowych takie suwnice: https://ciepiela.eu/suwnice sprawdzą się najlepiej.
Sońka09

Re: Przemysł

Post autor: Sońka09 »

Czy macie u siebie pompy próżniowe ? Jeśli tak to jak się sprawdzają? Jesteście zadowoleni? Kupilibyście kolejny raz? Wybaczcie masę pytań, ale nie mam się do kogo zwrócić, nie znam nikogo więcej w tej branży.
marriedś

Re: Przemysł

Post autor: marriedś »

Nie mam za bardzo informacji, jakie mi są potrzebne, dlatego muszę się Was pytać. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Chodzi oczywiście o led wewnętrzne . Może wiecie, gdzie coś ciekawego, wartego uwagi znajdę? Oczywiście do pomieszczeń biurowych, ale i może korytarza do domu? Nie mam doświadczenia, nie wiem gdzie to się kupuje.
Awatar użytkownika
feliz
Posty: 59
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:34

Re: Przemysł

Post autor: feliz »

Jeżeli chodzi o badania waszych materiałów, to zdecydowanie warto skorzystać z usług firmy Staltest Pomorze z Gdańska https://www.staltest.pl/oferta/badania-nieniszczace-ndt. To rzetelna firma, posiadają korzystne ceny i do tego są rzetelni, ich oferta jest kompleksowa. Nam wykonują wszystkie badania nieniszczące spoin i materiałów, to oczywiście umożliwia wykrycie nieciągłości materiałowych bez uszkadzania elementu przeznaczonego do badań i zmiany jego właściwości. Bardzo fajna sprawa, polecam.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Przemysł

Post autor: hyuk »

A co z automatyką przemysłową? Warto jest w tym przypadku zainwestować w faktycznie dobry sprzęt. W naszej firmie automatyką zajęła się firma zewnętrzna Centrum Projekt https://centrumprojekt.pl/automatyka-przemyslowa/ z Wrocławia. To rzetelni ludzie, bez problemu się z nimi dogadaliśmy, w terminie i w korzystnej cenie wykonali wszystkie prace, w tym projekty i budowę maszyn. Są w pełni profesjonalni, polecam.
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: Przemysł

Post autor: tenzly »

W każdej firmie można coś usprawnić, szczególnie w przemyśle. Warto poszukać różnych rozwiązań takich jak automatyka dla produkcji, automatyka przemysłowa. Tu na stronie https://wirautomation.pl znajdziecie firmę, w której proponują takie rozwiązania.
dąbrowski

Re: Przemysł

Post autor: dąbrowski »

Jeśli chcesz usprawnić swoja linię produkcyjną to skontaktuj się z fachowcami z firmy www.smd.pl którzy są specjalistami od automatyki przemysłowej oraz montażu smd i smt. Współpracuję z nimi od lat przy zleceniach z zakresu elektroniki i nie mają sobie równych na europejskim rynku.
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Przemysł

Post autor: goodwer »

Świetnym rozwiązaniem do przemysłu, które obecnie cieszy się wielką popularnością jest skanowanie 3D. Koniecznie poczytajcie sobie na ten temat. Dobre opinie w szczególności ma skaner LEO I nie ukrywam też, że sama zastanawiam się nad zakupem tego urządzenia.

możdżer koncert kraków
fgaxł

Re: Przemysł

Post autor: fgaxł »

W Przemyśle powinny znaleźć się układy chłodnicze. Najważniejsze to wiedzieć, do kogo zgłosić się w tej sprawie. Dla nas zrealizowali je http://www.westfrost.pl/ i to w jakiej jakości! Najważniejsze są tutaj niskie koszta eksploatacyjne.
Ludwiczęk0241

Re: Przemysł

Post autor: Ludwiczęk0241 »

Wydaje mi się, że teraz od przemysłu się już odchodzi.

phytonutrients
Awatar użytkownika
merong
Posty: 61
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:56

Re: Przemysł

Post autor: merong »

Ludwiczęk0241 pisze: ↑17 lis 2020, 12:46 Wydaje mi się, że teraz od przemysłu się już odchodzi.
Jak to się odchodzi? Przemysł dalej istnieje i prężnie się rozwija. Dlatego warto też wprowadzać innowacje i najlepsze możliwe rozwiązania do swojej firmy. U nas usługami z zakresu mechaniki projektowej zajęła się firma DM Engineering z Bydgoszczy https://www.dm-engineering.pl/oferta. Ich oferta jest korzystna, korzystają z nowoczesnych technik, są kompetentni i rzetelni. Ceny mają korzystne, swoje usługi wykonują terminowo, polecam ich serdecznie.

jak wykonać okiennice drewniane
łuki303

Re: Przemysł

Post autor: łuki303 »

Na hali przemysłowej warto zadbać o odpowiednią automatyzację, która zapewni sprawne i efektywne działanie maszyn. Świat idzie naprzód i automatyka dla przemysłu to już konieczność, a nie wybór! Eksperci z Inter Tech posiadają szeroką wiedzę na temat obecnie stosowanych technologii, dzięki czemu sprawnie doradzą i pomogą dobrać odpowiednie rozwiązania dla waszych zakładów przemysłowych. Warto ich poznać na http://www.inter-tech.net.pl/?site=auto ... rzemyslowa :)
kryzś

Re: Przemysł

Post autor: kryzś »

Jeśli szukacie usług takich jak naprawa czy serwis lokomotyw, to zachęcam do zapoznania się z ofertą od https://www.paulus.net.pl/ - u nich możecie liczyć na obsługę najwyższej jakości. Znają się na tajnikach lokomotyw jak mało kto :) Prawdziwi profesjonaliści!
Robuś

Re: Przemysł

Post autor: Robuś »

W przemyśle bardzo ważne są różne nowoczesne systemy, warto je wprowadzać i się nie bać. Fajnym pomysłem jest systemu odzysku wody, zobaczcie sobie na http://www.energos-pro.pl/oferta/systemy-odzysku-wody bardzo fajnie to wszystko tam jest opisane. Oprócz tego można też inne jak np. odzysk ciepła ze spalin ;) Dużo informacji znajdziecie na tej stronie.
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: Przemysł

Post autor: buzata »

Mogą być w zakładzie także potrzebne maszyny do pracy w drewnie i w takim przypadku polecę te od producenta niemieckiego https://winter-holztechnik.pl/pilarki-formatowe/ . Są one najlepszym technologicznym rozwiązaniem w świetnej cenie!
miśka

Re: Przemysł

Post autor: miśka »

W przemyśle mogą też przydać się takie rozwiązania jak manipulatory przemysłowe: http://manipulators.eu/ . Polecam zapoznać się z nimi bliżej. Uważam, że to dobre rozwiązanie dla biznesu.
Awatar użytkownika
derpa
Posty: 32
Rejestracja: 13 sie 2020, 11:02

Re: Przemysł

Post autor: derpa »

Jeżeli szukacie faktycznie dobrych maszyn przemysłowych, takich jak frezarki, czy obrabiarki, to zdecydowanie zerknijcie sobie na ofertę producenta LF https://www.lf-y.com/oferta . My się u nich całkowicie zaopatrzyliśmy, mają kilka serii swoich maszyn, które działają naprawdę bardzo dobrze, są niezawodne. Korzystamy z nich przez długi czas i nic złego się z nimi nie dzieje. Ceny mają korzystne, zwłaszcza przy tak wysokiej jakości maszyn, polecam.
Ostatnio zmieniony 24 mar 2021, 13:10 przez derpa, łącznie zmieniany 1 raz.
Miroslawęk1033

Re: Przemysł

Post autor: Miroslawęk1033 »

Wydaje mi się, że obecnie coraz ciężej rozwinąć jakiś dobry przemysł. Na pewno trzeba mieć na to jakiś specjalne pozwolenia itp.
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Przemysł

Post autor: cero »

Na pewno przyda wam się też namiar na dobra firmę, która zajmuje się dystrybucją armatury przemysłowej, jest to firma Klimos z Białegostoku https://www.klimos.pl/oferta. My już dwukrotnie korzystaliśmy z ich usług, przy zaopatrywaniu dwóch obiektów. To zdecydowanie rzetelna firma, posiadają szeroka gamę świetnej jakości produktów, maja przy tym korzystne ceny, więc po prostu opłaca się zrobić u nich zakupy. Pomagają w wyborze sprzętu, polecam ich serdecznie.

kush
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: Przemysł

Post autor: layne »

A co robicie z powierzchniami podatnymi na rdzawienie i korozję? My Korzystaliśmy już z różnych środków, ale obecnie mamy takie, które sprawdzają nam się najlepiej, są to farby antykorozyjne od firmy Carboline Polska z Wiśliny https://www.carbolinepolska.pl/ochrona-przeciwkorozyjna. W ich ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, posiadają świetnej jakości artykuły, w dodatku w korzystnych cenach. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
ganel
Posty: 47
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:24

Re: Przemysł

Post autor: ganel »

My pracujemy przy produkcji tkanin, dlatego zaopatrujemy się w środki antyelektrostatyczne. Mamy je od firmy ANVIRO z Łodzi https://www.anviro.eu/oferta/srodki-ant ... ostatyczne. Dostępne u nich produkty są wysokiej jakości, sprawdzają nam się świetnie, są też w atrakcyjnych cenach. Substancje te pozytywnie wpływają na elastyczność tkanin i pozwalają na obniżenie strat materiału w procesie ich obróbki, są więc niezbędne w procesie produkcji, polecam ich serdecznie.
krołtyński

Re: Przemysł

Post autor: krołtyński »

Ciągnik Zetor w najniższej cenie znalazłem i kupiłem w firmie https://kunert.com.pl/ gdzie specjalizują się w temacie maszyn rolniczych i na polskim rynku mają najkorzystniejszą ofertę w tym zakresie, a Zetor sprawuje się doskonale :)
światło

Re: Przemysł

Post autor: światło »

W wielu gałęziach przemysłu wykorzystuje się obecnie nowe technologie. Dzięki takim rozwiązaniom można naprawdę wiele ułatwić i sporo usprawnić. Kiedyś nie do pomyślenia dzisiaj nowe technologie na dobre rozgościły się w naszym życiu. Najbardziej znana jest teraz technologia 3D . O tym, co najbardziej mnie obecnie interesuje czyli usługi fotogrametrii 3D informacje znalazłem w sieci. Jak się okazuje nawet na ten temat artykułów i poradników nie brakuje.
nikoś

Re: Przemysł

Post autor: nikoś »

Warto zapisać sobie namiar na ten sklep https://www.shemeck.pl/35-moduly-wejsc-i-wyjsc . Macie tam różne produkty oraz komponenty wykorzystywane w automatyce przemysłowej. Oczywiście można tam robić zakupy online, co jest wygodne, bo dzięki temu oszczędza się czas i pieniądze. Właśnie w takich miejscach warto się zaopatrywać. Jest tam wszystko, czego potrzebujecie.
Awatar użytkownika
messa
Posty: 87
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:55

Re: Przemysł

Post autor: messa »

Warto także wspomnieć o modułowych odpylaczach workowych typu ODP i JET, które tak naprawdę znajdują swoje zastosowanie w zasadzie w każdej gałęzi przemysłu, w którym istnieje problem z zanieczyszczonym powietrzem. My zaopatrzyliśmy się w nie w firmie Filtrowent International z Boruji Nowej https://www.filtrowent.com.pl/nasza-ofe ... e-odp-jet/. To rzetelni ludzie, mają korzystne ceny, świetnej jakości produkty, polecam.
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Przemysł

Post autor: Bodzio12 »

Polecam zapoznać się z ofertą na Zawór pneumatyczny takie zawory, elektrozawory i rozdzielacze pneumatyczne należą do grupy elementów pneumatyki. Firma ta zajmuje się ich produkcją i sprzedażą. Sprawdźcie na ich oferty i ceny moim zdaniem są rewelacyjne.
Natuś

Re: Przemysł

Post autor: Natuś »

Interesuje mnie maszyna do cięcia blachy. Czy znacie sprawdzone sklepy z tej branży? Zależy mi na fachowym doradztwie. Czy zna ktoś firmę Pol-Welt? Znalazłam niedawno ich w Internecie i szukam opinii na ich temat https://polwelt.pl/blog/maszyna-do-ciec ... stosowanie

tłumaczenia przysięgłe kraków
pół

Re: Przemysł

Post autor: pół »

W sprawie cięcia laserowego blach, odezwaliśmy się do specjalistów z http://ciecielaser.pl/ciecie-laserowe-blach/. Wyszło im to znakomicie, a przede wszystkim bardzo sprawnie. Jak z czasem się okazało, z ich strony mogliśmy również liczyć na pomoc w zakresie logistyki całego projektu.
Aleksanderż

Re: Przemysł

Post autor: Aleksanderż »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.fhuozdowski.pl/kontakt/, która oferuję sprzedaż częsci wykorzystywane w przemyśle. Firma oferuje sprzedaż łańcuchów do transportu podwieszanego: A, B, kół zębatych, łańcuchów zębatych jak i akcesoriów do przenoszenia napędu, takich jak koła modułowe i stożkowe czy listwy zębate. Firma oferuję najlepsze części w konkurencyjnych cenach.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Przemysł

Post autor: lidia »

My automatyczną linię produkcyjną, która do naszej pracy była konieczna, kupiliśmy z firmy MASZYNY-POLSKIE.PL https://maszyny-polskie.pl/extensions/a ... 82adunkowa z Torunia. Ich oferta jest kompleksowa, mają świetne warunki sprzedaży, atrakcyjne ceny, a przy tym wysokiej jakości maszyny, które sprawdzają się u nas niezawodnie. Linia produkcyjna jest sterowana systemem CNC, służy do automatycznego załadunku i rozładunku blach w trybie pracy bezobsługowej, działa bez najmniejszego problemu, polecam.
Joaśka

Re: Przemysł

Post autor: Joaśka »

Ja potrzebuję podnośnik towarowy. Czy możecie polecić jakąś sprawdzą firmę? I przede wszystkim z dobrą ceną? Ja sama znalazłam http://www.instant.com.pl/pl/products/p ... 4-2416.htm może ktoś korzystał i powie mi coś więcej?
Kebler Adaś

Re: Przemysł

Post autor: Kebler Adaś »

Teraz coraz więcej osób stawia na ekologiczne rozwiązania w zakresie ogrzewania, a tu mowa oczywiście o pellecie. Stąd jego produkcja jest bardzo opłacalna, a jak produkcja, to musimy posiadać po prostu odpowiednie maszyny i urządzenia Tu polecam firmę, która właśnie takie dostarcza http://www.comerc.pl/. Firma ma duże doświadczenie, oferuje kompleksowe rozwiązania, umożliwia sprawny montaż i produkcję
Mirmoś

Re: Przemysł

Post autor: Mirmoś »

CNC poważna sprawa, trzeba wybrać firmę, która ma doświadczonych pracowników i potrafi wykonać wszystko na zamówienie, co do milimetra, zgodnie z projektem. Ja polecam w tym zakresie współpracę z firmą Kacperek https://kacperek.com.pl/uslugi/. Rozsądne ceny i bardzo dobra jakość wykonania
bemęk

Re: Przemysł

Post autor: bemęk »

a ja chciałbym was zapytać jak to jest z prasą w zakładzie przemysłowym? szef chce zmienić nam sprzęt, my do tej pory mieliśmy praski hydrauliczne ale zastanawiamy się nad pneumatykami. czytałem tutaj taki tekst i wydaje się, że teraz jednak większość stawia na pneumatyki. co wy z doświadczenia bardziej byście polecili?
Żuri11

Re: Przemysł

Post autor: Żuri11 »

Z tego co wiem, to w różnych gałęziach przemysły stosowane są takie zasuwy nożowe https://www.dsmtech.pl/produkty/zasuwy-nozowe Stosowane są głównie do odcinania powietrza i szkodliwych materiałów sypkich powstałych w procesie produkcji. Warto się tym tematem zainteresować, ponieważ są ważnym aspektem w ochronie środowiska.
Awatar użytkownika
Saturn
Posty: 67
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:26

Re: Przemysł

Post autor: Saturn »

W przemyśle jak i produkcji z pewnością przydają się również rozwiązania, które usprawniają pracę i sprawiają, że staje się ona bardziej wydajna. Polecam przy tym firmę https://www.pro-control.pl/, która będzie w stanie znaleźć takie rozwiązania i skutecznie je wdrożyć.
alicjaś

Re: Przemysł

Post autor: alicjaś »

Jeśli zajmujecie się produkcją zabawek i artykułów dziecięcych, to warto sobie zerknąć tutaj https://hamilton.com.pl/oferta/zabawki- ... chemiczne/ . To laboratorium zajmuje się bowiem badaniem chemicznym. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji w tym zakresie. Myślę, że warto skorzystać.
Lucuś24

Re: Przemysł

Post autor: Lucuś24 »

Jeśli chodzi o przemysł to uważam, że warto orientować sie w tematyce pneumatyki, ponieważ prawie w każdym zakładzie stosuje się maszyny opierające się na pneumatyce, które posiadają napędy pneumatyczne, a naprawdę mało kto orientuje się w takich tematach.

mundury rosyjskie sklep
Hemiś

Re: Przemysł

Post autor: Hemiś »

Urządzeniem, które jest coraz częściej stosowane w dziedzinie jaką jest przemysł jest skaner 3D. Możecie znaleźć je w ofercie https://vpi-polska.pl/. Firma oferuje również usługi obejmujące skanowanie, drukowanie, inwentaryzację oraz projektowanie 3D. Warto sprawdzić
aliś

Re: Przemysł

Post autor: aliś »

A tutaj https://www.shemeck.pl/236-napedy sprawdzaliście już ofertę? Mają tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych propozycji jeśli chodzi o napędy, ale nie tylko. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Uważam, że przede wszystkim należy stawiać na jakość i zaopatrywać się w sprawdzonych miejscach, bo to jest niezwykle ważne.
WaleryŚ89

Re: Przemysł

Post autor: WaleryŚ89 »

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuje takie usługi jak projektowanie instalacji chłodniczych (zawierających czynnik chłodniczy, amoniakalnych, CO2), instalacji wentylacji i klimatyzacji to polecam zapoznać się z oferta firmy Probon https://probon.pl/kontakt/. Kilka razy korzystałem z usług firmy i wszystko zrobione na 5+.
trąk

Re: Przemysł

Post autor: trąk »

Jeśli działasz w przemyśle i twoje maszyny wykorzystują rożnego rodzaju dysze - powietrzne, wodne czy jakiekolwiek przemysłowe to koniecznie zajrzyj na stronę https://www.dyszeprzemyslowe.pl/dysze-powietrzne - znajdziesz tu bardzo szeroką ofertę na różnego rodzaju dysze.
Łucja89

Re: Przemysł

Post autor: Łucja89 »

Jeśli działacie, w przemyślę i używacie wszelkiego rodzaju opakowań takich jak skrzynie czy pojemniki, na pewno powinniście poznać ofertę tej firmy https://www.schoellerallibert.com/pl/. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, która dzięki swojej solidności i rzetelności stała się liderem tej gałęzi rynku. Ja w swoim gospodarstwie już bardzo długo korzystam z ich rozwiązań i serdecznie polecam!
kamća

Re: Przemysł

Post autor: kamća »

W przemyśle już od jakiegoś czasu na co dzień korzysta się z nowoczesnych technologii. Jedną z tych najbardziej popularnych jest druk 3D. Takie drukarki 3D dają nowe możliwości. Obecnie wydrukować można dowolną rzecz i zachować jej nawet najmniejszy szczegół.
Awatar użytkownika
pati
Posty: 153
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:59

Re: Przemysł

Post autor: pati »

Zgadzam się z przedmówcą co do druku 3D czyli możliwości drukowania różnego rodzaju elementów w technologi trójwymiarowej, że coraz częściej jest wykorzystywane, nawet w różnych gałęziach przemysłu. Generalnie technologia bardzo poszła do przodu, to trzeba przyznać. Jednak żeby takie drukarki działały tak jak trzeba to oprócz samego urządzenia niezbędne są różnego rodzaju akcesoria 3D . Mogą to być kleje mocujące, chemia do czyszczenia wydruków i wiele innych. Najlepiej szukać takich w profesjonalnych sklepach.
Patryś

Re: Przemysł

Post autor: Patryś »

Przemysł coraz bardziej się rozkręca, wszystko i wszędzie. Jeśli zajmujecie się pneumatyką która jest bardzo obszerna i znana to powinniście mieć taką maszynę jak nitownice do nitów zrywalnych https://polwelt.pl/oferta/nitownice-loc ... -gage-bilt . Urządzenia te są powszechnie stosowane w przemyśle lotniczym oraz aeronautyce.
FilipEś

Re: Przemysł

Post autor: FilipEś »

Dlatego właśnie szukając konkretnych informacji odnośnie przemysłu, innowacji i jednocześnie automatyki zdecydowanie warto poświęcić więcej uwagi na świetnego bloga https://innovatingautomation.pl/ gdzie znajdziecie przydatne wskazówki, ale również nowości jakie pojawiają się na rynku i które będziecie mogli również wprowadzić do swojego biznesu. Zawsze trzeba się rozwijać i udoskonalać kolejne procesy, żeby wyznaczać nowe trendy ale i utrzymywać odpowiednią pozycję na rynku.
ODPOWIEDZ