Przemysł a stal nierdzewna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 131
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:57

Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: ariana »

Gdzie zaopatrujecie Wasze firmy w stal nierdzewną? Macie swoich sprawdzonych producentów i dystrybutorów? Ja zastanawiam się właśnie nad skorzystaniem z oferty firmy https://virgamet.pl/.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: SebastianMM »

Jeżeli będziecie potrzebowali pomocy w zakresie przemysłu, a dokładnie instalacji - czyli serwisów, wymiany części, czy oceny ryzyka to warto zwrócić uwagę na firmę https://corona.org.pl która świadczy tego typu usługi i naprawdę są w tym bardzo dobrzy. Przede wszystkim ze względu na specjalistów, ale i wysokiej jakości sprzęt.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: alutka90 »

A co myslicie o robotach przemyslowych ? Mam na mysli np. Roboty do wtryskarek tego typu https://corobotics.pl/zastosowania/prze ... ztucznych/ Co sądzicie o maszynach zastepujacych czlowieka w miejscu pracy ? Czy to dobra rzecz ?
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: Klara27 »

ariana pisze: ↑09 lip 2019, 11:33 Gdzie zaopatrujecie Wasze firmy w stal nierdzewną? Macie swoich sprawdzonych producentów i dystrybutorów?
Stal nierdzewną oraz tworzywa sztuczne od lat zamawiamy w sklepie Metale https://sklep-metale.pl/tworzywa-konstrukcyjne. Produkty spełniają nasze standardy, ceny są przystępne, a dostawa zawsze w terminie. Współpraca układa się bardzo dobrze. Na ich stronie znajdziesz cały asortyment. Jeśli nie znajdziesz tego, co cię interesuje, mogą ten towar sprowadzić.
Awatar użytkownika
ada014
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2020, 17:39

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: ada014 »

Skoro już mówimy o przemyśle i stali nierdzewnej, to na pewno warto pomyśleć o dobrych narzędziach i firmie, która będzie w stanie je naprawić. Ja polecam zajrzeć na https://prometobrabiarki.pl/. Mają wieloletnie doświadczenie i wiedzą, jak obchodzić się z narzędziami, żeby długo działały. Polecam ich.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: frea »

Warto rozejrzeć się za porządną firmą, która zajmuje się obróbką stali nierdzewnej. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://stalnierdzewna.biz/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać.
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: Sammy »

Skoro mowa o produkcji przemysłowej to warto inwestować rownież w dobre sprzety. Jest to gwarancja efektywnej pracy oraz bezpieczeństwa podczas korzystania z urządzeń produkcyjnych. Warto zajrzeć na ofertę firmy Techem , ponieważ można tu znaleźć dobrej jakości urządzenia wiodących producentów. W razie pytań i wątpliwości warto także zajrzeć na ich FAQ https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/ ... ia,128.htm - w razie czego można skontaktować się jeszcze z nimi telefonicznie.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: lidia »

Moja firma zajmuje się przetwórstwem, a w tej branży niesamowicie ważna jest woda i jej jakość. O fizyczne i chemiczne uzdatnianie naszej wody dba firma aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/. To jest bardzo rzetelna firma, znają się na tym, co robią, mają świetne produkty i korzystne ceny. Dzięki ich chemicznemu uzdatnianiu mamy świetne środki ochrony antykorozyjnej, stabilizatory twardości, biocydy, biodyspergatory, polecam.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: norva »

O wszystko trzeba dbać, smarować, czyścić, itp. Dlatego tak niezbędna jest dobra chemia przemysłowa w zakładzie. My już od dłuższego czasu zaopatrujemy się w nią tylko w sprawdzonym już przez nas źródle - u MDD POLSKA z Warszawy https://mddpolska.com.pl/smarowanie.html. To jest dystrybutor, który posiada najlepsza ofertę na rynku. Bardzo korzystne ceny, szeroką gamę produktów dobrych marek, polecam.
Awatar użytkownika
derpa
Posty: 32
Rejestracja: 13 sie 2020, 11:02

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: derpa »

Jeżeli poszukujecie hydrauliki siłowej, w tym siłowników ze stali nierdzewnej, to koniecznie sprawdźcie sobie ofertę firmy HYDROMET z Bytomia http://www.hydromet.pl/silowniki-hydrauliczne.html. W ich asortymencie znajdują się urządzenia, które wyróżnia wytrzymałość i wysoka sprawność. My nakupiony od nich sprzęt użytkujemy nieprzerwanie od dłuższego czasu, sprawdza nam się doskonale. Ceny mają korzystne, wiec nie ma na co czekać, polecam.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:13

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: monia »

Jeżeli szukacie kogoś do wykonania dla was projektów z zakresu mechaniki projektowej, toja mogę wam polecić firmę, która u nas własnie tym zadaniem się zajęła - DM Engineering z Bydgoszczy http://dm-engineering.pl/. To rzetelni ludzie, ich oferta jest bardzo kompleksowa, a oni sami są kompetentni i znają się na tym, co robią. Usługi, w tym dokumentacje projektową oraz podwykonawczą przygotowują w terminie, bardzo skrupulatnie i w przystępnej cenie, polecam.
Awatar użytkownika
Steven2000
Posty: 17
Rejestracja: 26 mar 2020, 16:42

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: Steven2000 »

Profile stalowe przydają się w wielu projektach, dlatego jeżeli w pobliżu jest hurtownia profili stalowych to warto korzystać z jej asortymentu.
Awatar użytkownika
possa
Posty: 75
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:07

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: possa »

Co do tematu samej stali to oczywiście trzeba patrzeć na jak najwyższą jakość, gdyż skład i sposób wykonania stali będzie potem wpływać na końcowy wyrób. Bardzo dobrymi parametrami charakteryzuje się stal kwasoodporna z dodatkiem niobu https://virgamet.pl/0h18n12nb-x6crninb1 ... kiem-niobu , odporna na korozję międzykrystaliczną i charakteryzuje się wysoką odpornością na utlenianie
Awatar użytkownika
ewro
Posty: 55
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:38

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: ewro »

Niezmiernie ważne jest w takim przypadku odpowiednie uzdatnianie wody. U nas jej kompleksowym uzdatnianiem zajmuje się firma Aqualine z Ząbek (działają na terenie Warszawy) https://www.aqualine.com.pl/oferta. Uzdatnianie wody następuje poprzez wymianę złóż filtracyjnych oraz procesy odmanganiania, odżelaziania i zmiękczania. Oni zajęli się samym projektem oraz budowa stacji uzdatniania, są rzetelni, posiadają korzystne ceny, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: dekorator »

Niestety ja ze stalą mam nie za wiele wspólnego, ale również posiadam pewną firmą przemysłową. Jak dla mnie bardzo fajnym rozwiązaniem jest stosowanie sznurów gumowych porowatych https://powerrubber.com/kat/sznur-gumow ... -porowate/ ponieważ j je bardzo szeroko wykorzystuję w mojej pracy.
Awatar użytkownika
flora
Posty: 84
Rejestracja: 13 sie 2020, 9:58

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: flora »

No właśnie w przemyśle, zwłaszcza w przetwórstwie, czyli naszej branży, w której się specjalizujemy, bardzo ważna jest woda i jej odpowiednie oczyszczenie, uzdatnienie, Dzięki firmie aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/ nie ma u nas żadnej rdzy, kamienia, czy mikroorganizmów. Oni mają świetnej jakości środki, które działają doskonale, w korzystnej cenie. To rzetelna firma i mogę ją śmiało polecić.
fessą

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: fessą »

Jeśli chodzi o stal to od dawna zamawiam ją ze znakomitej oferty stalko.com.pl . Świetna jakość i jeszcze lepsza cena, czyli wszystko to, czego było nam trzeba. No i jest w czym wybierać. :)
Awatar użytkownika
bart
Posty: 38
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:30

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: bart »

Stal nierdzewna to jedno z najlepszych tworzyw. O wszystko, w tym maszyny trzeba jednak szczególnie dbać, aby posłużyły nam na długo. Dlatego trzeba być zawsze zaopatrzonym w chemię przemysłowa. w tym np. środki do smarowania. My wszystko kupujemy u dystrybutora MDD POLSKA z Warszawy https://mddpolska.com.pl/smarowanie.html. Oni mają kompleksową i opłacalną ofertę, korzystne ceny, ich środki super nam się sprawdzają, polecam.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: mela »

alutka90 pisze: ↑28 paź 2019, 21:28 A co myslicie o robotach przemyslowych ? Mam na mysli np. Roboty do wtryskarek tego typu https://corobotics.pl/zastosowania/prze ... ztucznych/ Co sądzicie o maszynach zastepujacych czlowieka w miejscu pracy ? Czy to dobra rzecz ?
Jeżeli chodzi o serwis wtryskarek, to u nas tym działaniem zajmuje się firma Sigma https://www.sigmaklimczak.com/serwis-wtryskarek z Daszewa. Ich oferta jest szeroka, prowadza również sklep. Mają świetnych fachowców, którzy znają się na tych urządzeniach i potrafią o nie zadbać lub naprawić. Posiadają atrakcyjne stawki cenowe, to rzetelna firma z doświadczeniem, warto jest skorzystać z ich usług, polecamy ich serdecznie.
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: layne »

My nie tylko wykorzystujemy stal nierdzewną, ale także korzystamy również z materiałów pokrytych powłokami nieprzywierającymi, co w naszej branży jest niezwykle ważne. Pokrywanie powierzchni taką powłoką wykonuje nam na zlecenie firma ​MAYFLON https://www.mayflon.pl/teflon.html w Pruszczu Gdańskim. Oni wykonują usługę teflonowania, zlecenia wykonują kompleksowo, terminowo i w dobrej cenie, polecam.
przemysławow

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: przemysławow »

Potrzebujesz profili sufitowych przy montażu oświetlenia bądź robisz podłogę i chcesz zamontować profile przy podłodze to sprawdź ofertę https://steelaprofil.pl stalowych ocynkowanych produktów doskonale nadających się do montażu oświetlenia oraz sprawdzających się jako zabudowania ścian wewnętrznych.
Łucja

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: Łucja »

U nas niestety nie pracujemy z takimi materiałami, ale jak najbardziej warto jest wspomnieć o tym, że same maszyny w produkcji są czymś bardzo ważnym. Mogę jeszcze dodać, że my również niedawno zamówiliśmy zgrzewarkę wysokiej częstotliwości od https://www.zemat.com/pl i jak najbardziej był to bardzo mądry wybór.
Jaś24

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: Jaś24 »

Steven2000 pisze: ↑18 sie 2020, 11:38 Profile stalowe przydają się w wielu projektach, dlatego jeżeli w pobliżu jest hurtownia profili stalowych to warto korzystać z jej asortymentu.
Właśnie nie wiem skąd można kupić takie profile stalowe. Nie znalazłem żadnego sklepu.
____________________________________________________________
http://www.filcomp.eu/
Droś

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: Droś »

Szukając naprawdę dobrej jakości bramy przemysłowej do swojej firmy i jednocześnie szukacie specjalistów do pomocy w montażu to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę firmy BramoTechnika https://www.bramotechnika.pl/oferta/bramy-przemyslowe u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór modeli marki Hormann. Mają zdecydowanie dobrze rozbudowaną ofertę kolorystyczną. Do tego ciepłe bramy i wykonane bez najmniejszych zastrzeżeń wraz z automatyką. Dajcie znać na co się zdecydowaliście i co najważniejsze jak poszło pod względem prac i oczywiście budżetu. Pozdrawiam!
Opełek

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: Opełek »

Bez profesjonalnych wyrobów stalowych, hutniczych tak naprawdę po prostu nie można normalnie budować hali i wznosić poszczególnych konstrukcji. Tu polecam do współpracy firmę https://hax-inox.pl/ ich oferta jest różnorodna i dopasowana do potrzeb klientów, a same produkty po prostu fajne i różnorodne
oliś4333

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: oliś4333 »

A czy w takim przemyśle używacie sprężonego powietrza? Jeśli tak, to koniecznie powinniście sprawdzić sobie na stronie http://www.domnet.pl/czytaj/Instalacje- ... -przemysle , w jaki sposób wygląda ich instalacja, aby korzystać tylko z najlepszych rozwiązań.
Karol9

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: Karol9 »

Przy zastosowaniu stali nierdzewnej często wykonuje się również takie usługi jak uzdatnianie wody. Ostatnio byłem przy takim uzdatnianiu w Gliwicach https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/gliwice/. Rury ze stali nierdzewnej chociaż dają nam pewność, że nie będzie rdzy.
QueenMary

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: QueenMary »

W obecnej chwili wszystkiego jest za mało, ogromny popyt na stal nierdzewną, stal dekoracyjną barwioną oraz na produkty z aluminium spowodował, że ceny poszybowały w górę. Właściwie to wszystko znacznie podrożało. Pandemia i idące z nią lockdowny nie pomogły nam z pewnością. Jeszcze w firmie MTL https://mtl.com.pl/ sprawnie wszystko idzie, a i ceny mają rozsądne.
dażż

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: dażż »

Żaden przemysł nie będzie się rozwijał bez odpowiednich maszyn, urządzeń i różnego rodzaju dodatków. Do takich zaliczają się na przykład kleje przemysłowe i uszczelnienia, już takie profesjonalne. Na https://powerrubber.com/kat/kleje/ można sobie sprawdzić jakie są rodzaje. Wybór jest naprawdę duży i to są już takie trwałe kleje, których jakości można być pewnym.
mrówka

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: mrówka »

Sporo stalowych elementów musiałem ostatnio poddać cięciu. Misja wykonana! Pomocy w tym wypadku udzielili https://www.stal.dbn.pl/oferta/ciecie , wykonując przy tym kawał dobrej roboty. Zadanie zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami, dokładnie tego w tym wypadku było mi trzeba.
jaśka

Re: Przemysł a stal nierdzewna

Post autor: jaśka »

Z czystym sumieniem mogę wam polecić rury stalowe od Eco Tech . Wiele razy już robiłam tutaj zamówienie i jestem bardzo zadowolona z jakości, solidności materiałów jak z bardzo dobrych cen, więc jak najbardziej warto tutaj zajrzeć i coś wybrać dla siebie ;) ;)
ODPOWIEDZ