Przedszkole prywatne - skąd wyżywienie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Aśka

Przedszkole prywatne - skąd wyżywienie

Post autor: Aśka »

Witam. Otwieram z siostrą przedszkole prywatne, od września ruszy. Wszystkie prace są już mocno zaawansowane. Szukamy teraz dobrej firmy cateringowej, która będzie dowozić smaczne i zdrowe posiłki dla dzieci. Polecicie jakąś konkretną? Na co zwrócić uwagę, szukając takiej firmy?
Żółty

Re: Przedszkole prywatne - skąd wyżywienie

Post autor: Żółty »

Świetny pomysł na biznes - jeśli zadbasz o dobrą kadrę i fajne zajęcia, na pewno będziecie mieć komplet dzieciaków. Co do wyżywienia , to polecam firmę cateringową Smakuś - http://www.smakus.eu/, która specjalizuje sie w dowozie wyżywienia do żłobków i przedszkoli na terenie woj. mazowieckiego. Co ważne, firma oferuje nie tylko dania pełnowartościowe ale także z różnymi wyłączeniami (bez laktozy, glutenu itp), a teraz sporo dzieci ma różne alergie, więc to jest dla rodziców bardzo ważne.
hanta

Re: Przedszkole prywatne - skąd wyżywienie

Post autor: hanta »

Jako rodzice, wybór odpowiedniego przedszkola dla dziecka jest jedną z najważniejszych decyzji, jakie musicie podjąć. Zerknijcie na http://www.alaikot.pl/, aby znaleźć idealne środowisko dla swojego malucha. Dzięki doświadczonym nauczycielom i wzbogacającym zajęciom dziecko skorzysta z kreatywnych zabaw zaprojektowanych, aby pomóc mu rozwijać się emocjonalnie, społecznie, intelektualnie i fizycznie.
ODPOWIEDZ