Profesjonalne tłumaczenia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 239
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: lawenda »

Czy ktoś korzystał z tego biura tłuaczeń https://dogadamycie.pl ? Potrzebuję sprawdzonej firmy, która ma w ofercie najlepszej jakości tłumaczenia. Najlepiej firmę, która wspołpracuje z klientami biznesowymi. Zależy mi na długoterminowej współpracy. Może ktoś z was korzystal już z tego biura i może nieco szerzej wypowiedzieć się na ten temat?
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: monka »

Tłumaczeniem najlepiej zajmie się biuro tłumaczeń Akademia. Na stronie: https://biuroakademia.pl/tlumaczenia/niemiecki/ jest oferta tłumaczeń w języku niemieckim, ale firma zajmuje się tłumaczeniami w wielu innych językach, więc są w stanie pomóc w praktycznie każdej sprawie.
Awatar użytkownika
monariss
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2020, 12:12

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: monariss »

A ja chcę zapytać o taką ofertę jak https://effectiva.pl/niemiecki-przez-skype/ co prawda to nie tłumaczenia, ale nauka języka niemieckiego przez Skype. W domu to uczyłem się do tej pory sam, ale z efektami jest słabo więc potrzebuje chyba lekkiej pomocy. Mamy na forum kogoś, kto uczył się w ten sposób?
Awatar użytkownika
hohomew
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:09

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: hohomew »

Słuchajcie, jeśli interesują was w kwestii tłumaczeń takie usługi jak korektor online, polecam wam zajrzeć na stronę turbotlumaczenia.pl . Znajdziecie tu wszystkie narzędzia oraz niezbędną pomoc aby taką korektę tekstu przeprowadzić. Moim zdaniem na prawdę warto z tego skorzystać
Awatar użytkownika
poskina
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: poskina »

Ja zajmuję się tłumaczenia od kilku ostatnich miesięcy i muszę przyznać, że nie spodziewałam się, że jest to tak odpowiedzialna praca. Lubię to robić ale z uwagi na to, że zajmujemy się profesjonalnymi tłumaczeniami to muszę wszystko sprawdzać dokładnie, upewniać się, a także staram się poszerzać swoją wiedzę również po godzinach. Czytam sobie bloga https://jezyki-obce.com.pl/, a także artykuły na serwisach lingwistycznych. Zdecydowanie jestem tłumaczem z powołania, lubię swoją pracę.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: gabi22 »

Widzę, że nikt tutaj z was nie wspomniał o biurze tłumaczeń Berligo https://berligo.com/tlumaczenia-dokumentow/ , a szkoda... Jest to bardzo dobra firma, która na prawdę sumiennie wykonuje swoją prace. Ich tłumaczenia zawsze są sensowne i zawierają nawet profesjonalne określenia. Dlatego warto się do nich zgłosić. Wycenę dostajecie zaraz po wgraniu dokumentu na ich system.
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: koral »

Warto tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl sobie zerknąć, jeśli zależy wam na profesjonalnym podejściu do klienta. To biuro oferuje bowiem między innymi tłumaczenia ustne. Wykorzystuje się podczas spotkań biznesowych, szkoleń czy też np. w czasie ceremonii ślubnej z obcokrajowcem.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Walkowa »

A może lepiej byłoby sobie zrobić jakiś profesjonalny kurs językowy i samodzielnie sobie wszystko tłumaczyć? Widziałam ostatnio ofertę różnych kursów na stronie Szkoły Językowej ProfiLingua, a dokładniej na https://www.profi-lingua.pl/. Jak widać można się tam uczyć angielskiego, niemieckiego, francuskiego i wielu innych języków :)
Tłumaczka1

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: Tłumaczka1 »

Jeśli ktoś z Was jeszcze szuka profesjonalnego tłumacza, to polecam skontaktowanie się z biurem tłumaczeń Skrivanek, które w swoim zespole ma wielu specjalistów z zakresu mniej i bardziej znanych języków (są to m.in. tłumacz rosyjsko polski: https://skrivanek.pl/tlumaczenia-rosyjski/ i tłumacz polsko-azerski), wykonujących zarówno tłumaczenia uwierzytelnione, jak i zwykłe różnego typu tekstów (umów, dokumentacji medycznej, artykułów, broszur reklamowych itp.).
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Profesjonalne tłumaczenia

Post autor: dekorator »

Wydaje mi się, że raczej każdemu z nas zależy na profesjonalnych tłumaczeniach i jak najbardziej warto jest się tą tematyką zainteresować. Ja polecam przeczytanie artykuł€ https://topmejt.co.uk/native-speaker-cz ... umaczenie/ gdzie ciekawie napisano to komu tak naprawdę najlepiej jest zlecić tłumaczenie.
ODPOWIEDZ