Prezent dla nauczyciela

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Gabriela1952

Prezent dla nauczyciela

Post autor: Gabriela1952 »

Dzień dobry moi drodzy, moja wnuczka ostatnio zapytała się mnie jak to jest być nauczycielką i odpowiedziałam jej że najbardziej jej się zawsze podobały dni nauczyciela. Zawsze co roku było to samo pytanie "jaki kupić prezent dla nauczyciela"

Pamiętam jak kiedyś mój ulubiony uczeń skomponował specjalnie dla mnie i innych nauczycieli kosze prezentowe każdy był tak bardzo zadowolony że wspominaliśmy te upominki latami. Do dzisiaj posiadam ten kosz i służy mi idealnie jako eleganckie pudełko na stare monety.
Ącki

Re: Prezent dla nauczyciela

Post autor: Ącki »

Oczywiście są to dość ważne kwestie i ja jeszcze jestem zdania, że także fajnie jest właśnie wiedzieć gdzie dane prezenty warto jest zamawiać. W każdym razie ja jestem zdania, że bardzo dobrym miejscem jest zawsze sklep https://zamowprezent.pl/ i sam tam bardzo chętnie zaglądam.
ODPOWIEDZ