Portret

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
oins
Posty: 55
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:20

Portret

Post autor: oins »

Mieliście robione kiedyś zdjęcia portretowe? Ja od zawsze marzyłam o takiej pamiątce na całe życie, czyli profesjonalnych zdjęciach portretowych i dobrego fotografa. W tym roku w końcu sobie takie zrobiłam u fotografa Krzysztofa Gaca Fotografia Artystyczna, który pracuje na terenie Śląska https://krzysztofgac.pl/gmedia-gallery/portrety/. Na jego stronie jest jego portfolio i jak je przeglądnęłam, to wiedziałam, ze szukam właśnie jego. Podczas sesji był całkowicie profesjonalny, zdjęcia wyszły przepiękne, wyglądam na nich lepiej niż kiedykolwiek, a cenowo wyszło korzystnie, polecam gorąco. Ten fotograf jest prawdziwym artystą.
Toośkaa

Re: Portret

Post autor: Toośkaa »

Może przydałaby ci się sesja wizerunkowa? Miałam robione zdjęcia portretowe w studiu Emhara https://sklep.emhara.pl/produkt/sesja-wizerunkowa/. Wyszły bardzo dobrze. Pełen profesjonalizm. Fotograf pomógł mi się prawidłowo ustawić i efekty od razu widać było na zdjęciach. Dzięki nim moja strona internetowa wygląda o wiele lepiej.
ODPOWIEDZ