porady prawne

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Rejnarduś38113

porady prawne

Post autor: Rejnarduś38113 »

Cześć, kojarzycie jakiegoś dobrego radce prawnego? Na stronie https://www.adwokat-laskowska.pl/specjalizacja/ znajduje się pomoc prawna, która specjalizuje sie w różnych dziedzinach. Na co zwrócić uwage poszukując pomocy prawnej?
aśka

Re: porady prawne

Post autor: aśka »

A tutaj https://lexsecure.pl/blog/ mieliście już okazję sobie zerknąć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem namiar na blog, a na nim wiele praktycznych artykułów. Można się tam naprawdę wiele dowiedzieć. Trzeba tam regularnie zaglądać, bo co jakiś czas pojawiają się tam nowe artykuły, z których można się naprawdę sporo dowiedzieć.

minecraft budowle z drewna
Awatar użytkownika
pati
Posty: 153
Rejestracja: 04 lip 2019, 14:59

Re: porady prawne

Post autor: pati »

W różnych dziedzinach prawa to też adwokat Łukasz Węgłowski i jego kancelaria w Szczecinie się specjalizują. Pomógł mi przy sprawie dotyczącej podziału majątku, też bym sobie sama nie poradziła. Dość skomplikowane wszystko było. Generalnie jestem zdania, że zawsze lepiej się poradzić żeby potem sobie większych problemów nie narobić.
Błonsky

Re: porady prawne

Post autor: Błonsky »

Po takie zwykłe nieskomplikowane porady prawne to ja nie idę od razu do prawnika. Korzystam z pomocy online przez internet. Jest taki pośrednik https://e-uslugiprawne.pl/, który pomaga w bieżących problemach. Ostatnio dostałem pisma od wierzycieli z naliczonymi odsetkami i tak dalej poradziłem się prawnika przez internet i się okazało, że odsetki są nieprawnie naliczane i że powinienem się odwoływać. Także sporo zaoszczędzę na tym że poszukałem pomocy

home broker kielce opinie
Awatar użytkownika
babqa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:16

Re: porady prawne

Post autor: babqa »

Ja po porady prawne chodzę tylko do Kancelarii Adwokackiej adwokata Dominika Baranowskiego http://kancelaria-zielonagora.pl/uslugi/porady-prawne/ w Zielonej Górze. To rzetelny człowiek, specjalizuje się w udzielaniu porad prawnych, za każdym razem, jak u niego byliśmy, to otrzymaliśmy profesjonalną i skuteczną pomoc. To specjalista o dużej wiedzy oraz doświadczeniu w zakresie różnych gałęzi prawa, ma korzystne stawki cenowe, polecam.
aśka

Re: porady prawne

Post autor: aśka »

Na pewno warto zaglądać na tego typu strony https://lexsecure.pl/blog/ . Macie tam blog, gdzie poruszanych jest wiele kwestii prawnych. Można się tam wiele dowiedzieć i to zupełnie za darmo. Myślę, że taka wiedza się przyda i to nie tylko w pracy, ale też w codziennym życiu. Przede wszystkim można w ten sposób uniknąć różnych kłopotów.
aiwś

Re: porady prawne

Post autor: aiwś »

Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://insito-odszkodowania.uk/odszkod ... za-smierc/ . Macie tam bowiem namiar na stronę, gdzie jest wiele ciekawych porad i informacji dotyczących odszkodowania za śmierć w UK. Można się tam między innymi dowiedzieć komu przysługuje oraz jak się starać o takie pieniądze. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.

lekarz jerzy zięba
FIŹć23

Re: porady prawne

Post autor: FIŹć23 »

Niedawno ukończyliśmy z mężem budowę domu i na wszystkich etapach, od projektu, po wykończenie, korzystaliśmy z pomocy Pani Mecenas Zamirskiej - http://www.adwokatzamirska.pl/kontakt/ , która uświadomiła nam jak ważne przy wszystkich kwestiach związanych z projektowaniem i urządzaniem jest porada adwokata i dobra umowa. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pani Mecenas ustaliliśmy takie warunki współpracy z architektem, na jakich nam zależało, a teraz mieszkamy sobie w wymarzonym domu!
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: porady prawne

Post autor: alutka90 »

https://insito-odszkodowania.uk jest firmą odszkodowawczą, której celem jest pomoc prawna skierowana do Polaków mieszkających lub przebywających w Wielkiej Brytanii. Współpracujący prawnicy zawsze robią wszystko by uzyskać jak najwyższe odszkodowanie. Mogą pochwalić się doskonałą skutecznością wygranych, sprawdź opinie ;)
Robi

Re: porady prawne

Post autor: Robi »

Świetnym adwokatem, który specjalizuje się w wielu dziedzinach prawa, jest mecenas Paweł Odolecki - http://adwokatodolecki.elk.pl. Prowadzi on praktykę w Ełku ale przyjmuje sprawy niezależnie od ich lokalizacji. Zajmuje sie on różnymi sprawami, i tymi dotyczącymi codziennych spraw, ale i tymi bardziej skomplikowanymi i trudnymi. W zakresie jego działalności jest udzielanie porad prawnych, ale także sporządzanie pism, umów, opinii, reprezentowanie klienta przed sądami różnych instancji.

satyra na leniwych chłopów
ODPOWIEDZ