pokój księżniczki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Patrykuś214141

pokój księżniczki

Post autor: Patrykuś214141 »

Witam, chcecie urządzić pokój dziecka? Jeśli będziecie aranżować pokój dziewczynki to ciekawe inspiracje znajdziecie na https://www.lampsandco.pl/blog/aranzacj ... siezniczki Według mnie każde dziecko ucieszy się z pokoju księżniczki. Co Wy o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Kordia
Posty: 100
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:43

Re: pokój księżniczki

Post autor: Kordia »

Bardzo fajne pomysły. Pokój dziecka powinien być aranżowany z myślą o maluchu. Liczy się każdy szczegół. Od fajnych bajkowych mebli, bo odpowiednie oświetlenie jak np. taki https://candellux.com.pl/pl/products/ki ... 70616.html kinkiet chmurka. Teraz wybór w sklepach jest spory i można znaleźć fajne produkty.
kinguś

Re: pokój księżniczki

Post autor: kinguś »

Moja księżniczka ma w pokoju najwięcej książek ponieważ lubi czytać . Teraz przerabia powieść " Skarpetka na tropie czyli kto ukradł złoty guzik" która kupiłam w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/skarpetka-n ... 62276.html . Autorka pokazuje, że dla chcącego nic trudnego i warto podążać za głosem intuicji, a wtedy wiele rzeczy lepiej się uda.

kolorowa klasa 3 box operon
MilenaŁ

Re: pokój księżniczki

Post autor: MilenaŁ »

Do każdego pokoju dziecka należy kupić wygodne łóżko i do tego bardzo ładne jak dla kssieżniczki. By dziecko się wyspało i było pełne wigoru. Ładne i wygodne łóżka możesz kupić w sklepie https://www.anpol-meble.pl/lozka-dzieciece-i-modziezowe. Jest naprawdę super wybór, w dobrej cenie
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: pokój księżniczki

Post autor: Kleo »

Zgadzam się, wygodne łóżko to podstawa w pokoju dziecięcym. Dlatego najlepiej poszukać sklepu, który ma duży wybór łóżek dla dzieci, żeby w przyszłości nie miały problemów z kręgosłupem. Widziałam, że bardzo fajne łóżka są w tym sklepie https://martimeble.pl/25-lozka-dla-dzieci-dzieciece . Znajdziecie tam łóżka i dla małych księżniczek, i dla chłopców. Koniecznie tam zajrzyjcie.
ODPOWIEDZ