Parking przy lotnisku

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Zołza
Posty: 52
Rejestracja: 06 lut 2020, 12:26

Parking przy lotnisku

Post autor: Zołza »

Mamy zaplanowane spotkanie firmowe i z grupą pracowników musimy dojechać busem na lotnisko. Auto zostawimy na Parkingu Balice https://www.parkingbalice.pl/ . Pierwszy raz będziemy zostawiać samochód pod taką opieką, dlatego chciałam się Was zapytać o opinie. Może wiecie, jakie są warunki usług i czy faktycznie jest ochrona 24/D. Wiadomo, że najlepiej się kogoś zapytać.
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Parking przy lotnisku

Post autor: Malva »

Hejka,
czy akurat ten parking, ktory podalas, faktycznie dziala 24h/d - to nie wiem. Ale wiem, ze parking o smiesznej nazwie PandaParking przy Balicach dziala cala dobe, 7 dni w tygodniu. Zreszta to (a takze ich cennik) mozesz zobaczyc oraz sprawdzic na ich stronie internetowej: https://pandaparking.pl/
Z tego co sie orientuje, to w cenie biletu jest transport z parkingu na lotnisko i z powrotem (okolo 1km jest w jedna strone).
Mam nadzieje, ze pomoglam:)
Awatar użytkownika
bester30
Posty: 7
Rejestracja: 12 mar 2020, 14:41

Re: Parking przy lotnisku

Post autor: bester30 »

Parkingiem przy lotnisku z którego usług korzystałem jakiś czas temu był parking https://parkingpyrzowiceartlot.pl/ czyli w Pyrzowicach. Generalnie to bardzo się ucieszyłem nie tylko z ceny, bo to coś około 50zł za tydzień, ale dodatkowo z tego, że parking jest monitorowany 24/7, a dodatkowo mamy na parkingu bezpłatny dostęp do internetu, co jest bardzo przydatne.
Awatar użytkownika
Bogdanek64
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:36

Re: Parking przy lotnisku

Post autor: Bogdanek64 »

Takie parkingi są bardzo drogie...
ODPOWIEDZ