Ozonowanie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 290
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Ozonowanie

Post autor: lawenda »

Chyba nikomu z was nie muszę mówić, jaką tragedią jest pożar w domu. Na szczęście, w wielu przypadkach takie pomieszczenia, czy domy da się odratować. Niestety nieprzyjemny zapach spalenizny jest ciężki do pozbycia się. W tym celu warto skorzystać z usług profesjonalnego czyszczenia. Widziałam, że firma https://profesjonalneozonowanie.pl/uslu ... o-pozarze/ świadczy usługi w tym zakresie. Czy ktoś z was miał już okazję korzystać z ich oferty?
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Ozonowanie

Post autor: goodwer »

Ozonowanie w przypadku brzydkiego zapachu jest naprawdę dobrym rozwiązaniem. Poza tym zabija również zarodniki pleśni, od której jak mniemam zapach powstaje. W ten sposób nie tylko można pozbyć się skutku, ale również przyczyny. Takie usługi między innymi wykonuje ta firma Airozone.
Awatar użytkownika
Bilba
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:51

Re: Ozonowanie

Post autor: Bilba »

U nas co jakiś czas taki zabieg musi być obowiązkowo przeprowadzony. Jeśli ma się w domu alergika, nie ma wyjścia. Ale korzystam z usług naprawdę dobrej firmy, Green Style z Warszawy http://greenstyle.com.pl i z czystym sumieniem, naprawdę mogę ich polecić:)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 238
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:31

Re: Ozonowanie

Post autor: Bodzio12 »

Pożar to poważna sprawa. Lepiej temu zapobiegać. Projekt naszego domu powinien zawierać pewne wytyczne https://bariery-ogniowe.pl/ tutaj macie książkę która jest pomocna inżynierom i architektom w projektowaniu elewacji. Koniecznie zobaczcie na stronę.
Awatar użytkownika
frea
Posty: 195
Rejestracja: 12 kwie 2020, 17:50

Re: Ozonowanie

Post autor: frea »

Też ostatnio rozglądałem się za firmą, która zajmuje się ozonowaniem pomieszczeń. Ostatecznie mój wybór padł na https://facetoddywanow.pl/ i mogę polecić ich wszystkim osobom z okolic Warszawy. Firma ta działa bardzo sprawnie i ma całkiem niezłe ceny.
Awatar użytkownika
walizeczka
Posty: 25
Rejestracja: 23 lip 2020, 10:48

Re: Ozonowanie

Post autor: walizeczka »

Jeśli szukasz porządnej firmy zajmującej się dezynfekcją i ozonowaniem to w Rzeszowie warto skorzystać z usług https://disinfection.pl/ gdzie zatrudniają specjalistów w tym zakresie i korzystają z profesjonalnych środków czystości. W czasie pandemii nie ma innego wyjścia jak dbać o czystość i bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
Waclawek252
Posty: 4
Rejestracja: 08 sie 2020, 13:58

Re: Ozonowanie

Post autor: Waclawek252 »

Nie za bardzo rozumiem co to ozonowanie rzeczywiście daje.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Ozonowanie

Post autor: hyuk »

Ozonowanie dezynfekuje pomieszczenia :), jest to ekologiczna i niezwykle skuteczna metoda, której używa się, aby uzyskać świeże powietrze wolne od różnorodnych zanieczyszczeń tj. grzybów, roztoczy i innych drobnoustrojów. Mój mąż ma astmę i ozonowanie jest w naszym przypadku świetnym rozwiązaniem. Ozonowanie zawsze wykonuje u nas firma Revival ze Złotokłos k.Piaseczna https://www.revival.net.pl/ozonowanie/o ... e-mieszkan. Oni mają kompleksową ofertę, świetne ceny i są bardzo rzetelni. Pracują porządnie i widać, że znają się na tym co robią, polecam.
heńka

Re: Ozonowanie

Post autor: heńka »

Jak chcesz aby ozonowanie zostało wykonane skrupulatnie i profesjonalnie to polecam Ci się zainteresować ofertą strony jaką jest https://ozonowanie24sos.pl/ozonowanie-p ... zalaniach/ Znajdziesz tutaj bardzo dobrą firmę która wykonuje ozonowanie również po pożarach.
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Ozonowanie

Post autor: goodwer »

Jeżeli na szybko chcesz się pozbyć przykrego zapachu to polecam ozonowanie, które zabija nie tylko przykry zapach ale też pozbędziesz się grzybów i pleśni w godzinkę. Wynajmowałam kiedyś firmę https://www.biomanagement.pl/ i efekty ich pracy wpłynęły pozytywne na zdrowie mojej rodziny.
Śnieżka

Re: Ozonowanie

Post autor: Śnieżka »

Dokładnie tak jest. Ozonowanie doskonale odświeża powietrze w domu. Niweluje wszystkie nieprzyjemne zapachy. Takie usługi świadczy firma https://ozonosfera.pl/uslugi-ozonowania/ . Ozonowanie doskonale usuwa także wszelkie grzyby, bakterie oraz wirusy, więc jest bezpiecznym sposobem dezynfekcji.
Michał

Re: Ozonowanie

Post autor: Michał »

Myślę, że ozonowanie to czasami jest ostatnia deska ratunku. Mnie osobiście bardzo się sprawdziło takie oczyszczanie biura, więc polecam i wam. A przy okazji dezynfekcji, wiecie, że był "konkurs" na miasto, które najbardziej dba o dezynfekcje? Jak myślicie, kto wygrał? Jeżeli Was to ciekawi, to tutaj https://profesjonalneozonowanie.pl/pols ... osci/lodz/ znajdziecie odpowiedź :) miłego czytania.
Martuś

Re: Ozonowanie

Post autor: Martuś »

Rzeczywiście ozonowanie jest doskonałym sposobem na pozbycie się bakterii, wirusów i grzybów. Dezynfekcja ozonem jest 50 razy silniejsza od popularnie używanych środków z chlorem. Dodatkowo ozon dostaje się do wszelkich zakamarków i działa w miejscach gdzie inne metody nie dają rady. Jeśli interesuje Was taki sposób odkażania pomieszczeń, to polecam https://ozonosfera.pl/ .
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: Ozonowanie

Post autor: kasiakowa06 »

Martuś pisze: ↑09 lip 2021, 6:59 Rzeczywiście ozonowanie jest doskonałym sposobem na pozbycie się bakterii, wirusów i grzybów. Dezynfekcja ozonem jest 50 razy silniejsza od popularnie używanych środków z chlorem. Dodatkowo ozon dostaje się do wszelkich zakamarków i działa w miejscach gdzie inne metody nie dają rady. Jeśli interesuje Was taki sposób odkażania pomieszczeń, to polecam /ozonosfera.pl/ .
Zgadzam się, również korzystałam w domu i firmie z usług ozonowania od Ozonusa https://ozonus.pl/dezynfekcja/
Awatar użytkownika
ekin
Posty: 66
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:26

Re: Ozonowanie

Post autor: ekin »

Naprawdę współczuję, my na szczęście nie mieliśmy pożaru, ale z ozonowania pomieszczeń i tak korzystamy. Faktycznie ozonowanie usuwa nieprzyjemne zapachy, także od wilgoci - jak w naszym przypadku, do tego oczyszcza pomieszczenia z wirusów, grzybów, bakterii. Ozonator kupiliśmy w zeszłym roku i korzystamy z niego regularnie. Jest to urządzenie od producenta Klimawent S.A. https://klimawent.com.pl/oferta/oczyszc ... ozonatory/ z Gdyni. Jesteśmy z niego zadowoleni, działa świetnie, drugi ozonator od nich mamy w firmie i używamy go do dezynfekcji, doskonale nam się sprawdza.
ODPOWIEDZ