Opony kurierem

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Opony kurierem

Post autor: asmaki »

Jak przesłać kurierem opony? Czy muszę je jakoś specjalnie zapakować?
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Opony kurierem

Post autor: monka »

Ja słyszałam, że opony kurierem można nadać za pośrednictwem tego brokera https://apikurier.pl/jak-wyslac-opony-kurierem . Zapoznaj się dokładnie z tematem, na tej stronie są podane szczegółowe informacje
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: Opony kurierem

Post autor: buzata »

Zdecydowanie koła muszą być zabezpieczone, na pewno nie mogą być luzem :) no i też wiadomo że to musi być tania wysyłka kół samochodowych więc w takim wypadku ceny najlepiej po prostu porównać u brokera kurierskiego
złomek

Re: Opony kurierem

Post autor: złomek »

W obecnych czasach nie ma problemu z przesłaniem opon kurierem. Ja już nieraz korzystałem z takich usług i wszystko było ok. Jednak ostatnio uszkodziłem oponę wracając z delegacji. Musiałem poszukać pomocy na już, bo bardzo zależało mi na czasie. Mobilne usługi w tym zakresie znalazłem na stronie https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-krakow/ i skorzystałem. Świetna robota dzięki której zaoszczędziłem mnóstwo czasu.
zosieńka

Re: Opony kurierem

Post autor: zosieńka »

Pozostając w temacie opon - warto także regularnie dbać o ciśnienie w nich. Dlaczego jest to takie ważne? Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w tym artykule: https://pomocdrogowa.i-koszalin.pl/cisn ... nej-jazdy/ . Zachęcam do lektury.
Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Opony kurierem

Post autor: anianita »

Od opon mam wulkanizatora, a od naprawy samochodu mechanika Ferrari Warszawa. Nie ukrywam, taki układ bardzo mi odpowiada. Mój wóz na drogach spisuje się doskonale. Łatwo się go prowadzi, a usterki zdarzają się rzadko. Na opony też nie mogę narzekać, bo kapcia nigdy nie złapałam i z oponami żadnych przygód nie miałam.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Opony kurierem

Post autor: Walkowa »

A skoro już o wulkanizacji mowa, to czy przytrafiła się Wam kiedyś awaria opony na drodze? I co wówczas zrobiliście? Na stronie internetowej http://www.moto-market.com.pl/nagla-awa ... -co-robic/ dostępny jest artykuł, który podpowiada, jak się wtedy najlepiej zachować ;) Polecam się z nim zapoznać ;)
żubr

Re: Opony kurierem

Post autor: żubr »

A pewnie, że można wysłać opony kurierem. Do mnie już kilkukrotnie były tak wysyłane i nie miałem powodów do narzekań. U mnie problemem było to, że nie miałem czasu podjechać do wulkanizatora. Szukając lepszego rozwiązania w sieci na https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-pi ... skie-24-h/ natrafiłem na mobilną wulkanizację. Dla mnie to naprawę rewelacyjne rozwiązanie.
anikaś

Re: Opony kurierem

Post autor: anikaś »

Na spokojnie tutaj https://www.miwan.pl/szukaj/?rozmiar=225/55%20R17 można zamówić opony zimowe 225/55 r17. Zostaną wam dostarczone na wskazany adres, więc nie ma się o co się martwić. Przemyślcie wszystko bardzo dokładnie. Uważam, że warto się właśnie w takich miejscach zaopatrywać.
ODPOWIEDZ