Ochrona środowiska

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Ochrona środowiska

Post autor: mali9021 »

Ochrona środowiska to bardzo ważna kwestia i absolutnie nie można o niej zapominać. Wiele osób realizuje plany różnych samorządów, ale niestety w dalszym ciągu jest tego za mało. Zerknijcie sobie może na stronę https://ekodialog.pl/oferta/samorzady/ aby sprawdzić program gospodarki niskoemisyjnej. Jeśli interesujecie się ochroną środowiska to na pewno Was zaciekawi.
Ośka

Re: Ochrona środowiska

Post autor: Ośka »

U nas w firmie bardzo dbają o środowisko. Mierzą, sprawdzają emisje tych wszystkich niekorzystnych związków. Nawet wykonują obliczanie stężenia procentowego. Kalkulator im w tym pomaga http://zdpwa.com.pl/kalkulator.html Ciesze się, że rośnie świadomość wśród społeczeństwa i nawet w firmie ekologia jest ważna.
Wąż

Re: Ochrona środowiska

Post autor: Wąż »

Mogę wam śmiało polecić świetną firmę, która jest związana z ekologią https://www.ekomeritum.pl. Realizują pomiary, badania, szkolenia oraz wnioski o pozwolenia. Moim skromnym zdaniem, warto sprawdzić sobie ich ofertę w wolnym czasie. Jeśli macie chwilę, to zajrzyjcie, żeby sprawdzić co i jak.
Grzesiek Słowik

Re: Ochrona środowiska

Post autor: Grzesiek Słowik »

Bardzo profesjonalnie udzielają wsparcia w każdym zakresie związanym z realizacją wymogów wynikających z przepisów dotyczących ochrony środowiska i wdrażaniem nowych rozwiązań w tym obszarze https://sqda.pl/ochrona-srodowiska/opra ... -wnioskow/. Zdecydowanie warto skorzystać ze wsparcia i zlecić wykonanie dokumentacji do uzyskania decyzji środowiskowych tej firmie zewnętrznej.
ODPOWIEDZ