Nowoczesne technologie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 381
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Nowoczesne technologie

Post autor: diademe »

Generalnie rzecz biorąc, jestem za wprowadzeniem unowocześnionych systemów, które ułatwią nam życie codzienne. A wy jak do tego podchodzicie? Co sądzicie o tym, że praktycznie w każdej restauracji jest łatwy dostęp do darmowego wifi? Zastanawia mnie tylko, po co tak jest, skoro do takich lokali chodzi się po to, żeby smacznie zjeść, a nie siedzieć na telefonie.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: alutka90 »

Wifi to może i nie jest już aż tak nowoczesna technologia, ale w dalszym ciągu wiele osób nie do końca wie jak wifi działa i jak je obsługiwać, dlatego na pewno warto sobie trochę o tym poczytać. Proponuję zacząć od artykułu o tym jak sprawdzić i zmienić hasło do wifi, czyli bardzo częstym problemie wielu klientów https://panwybierak.pl/blog/jak-sprawdz ... eci-wi-fi/.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Nowoczesne technologie

Post autor: czarov »

Z tymi hasłami to faktycznie ciekawy temat. Ja ostatnio dopiero co się dowiedziałem z artykułu https://www.instalki.pl/demonstracje/be ... adnik.html że jest taka możliwość na zakładanie hasła na foldery, a nawet na ukrywanie ich wśród innych folderów... wydaje mi się, że taka umiejętność może okazać się kiedyś bardzo przydatna... ;)
ODPOWIEDZ