Nie przeceniaj formalnych regaliów nauczyciela

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Zięslav

Nie przeceniaj formalnych regaliów nauczyciela

Post autor: Zięslav »

Wiele osób uważa, że ​​im więcej doświadczenia, różnych tytułów i nagród ma korepetytor, tym lepiej. Lecz nie zawsze tak jest. Ważne jest, aby zrozumieć, że w większości przypadków wybitny nauczyciel nie jest potrzebny. Jeśli musisz zdać egzamin i nie musisz szukać profesora i doktora, dobry nauczyciel lub starszy uczeń z doświadczeniem w przygotowywaniu się do egzaminów końcowych poradzi sobie dobrze. Ponadto będzie znacznie tańszy.
Voscóv

Re: Nie przeceniaj formalnych regaliów nauczyciela

Post autor: Voscóv »

Obecnie jest wielu wykładowców z różnych dyscyplin. Można nawet powiedzieć, że rynek na ten wakat jest pełny. Chociaż nadal nie mogę znaleźć dobrego nauczyciela dla mojego syna. Może po prostu patrzę na niewłaściwe strony. Czy masz jakieś informacje, gdzie znaleźć dobrego korepetytora?
VicekłaDD

Re: Nie przeceniaj formalnych regaliów nauczyciela

Post autor: VicekłaDD »

Masz szczęście, bo widziałem twoją wiadomość. Przecież teraz możesz uzyskać ode mnie cenne informacje. Wiem, gdzie znaleźć dobrego korepetytora. Na przykład Twój syn może nauka niemieckiego online. Lub w jakimkolwiek innym języku. Po prostu skontaktuj się z tą agencją z korepetytorami. Znajdziesz tam odpowiedniego nauczyciela dla swojego syna. Jestem tego więcej niż pewien.
ODPOWIEDZ