Malowanie elewacji poznań?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
mamuśka17

Malowanie elewacji poznań?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie polecić firmę która wykona malowanie elewacji, jeszcze w tym sezonie? Jak wpisuję w wyszukiwarkę malowanie elewacji poznań okazuje się, że wyników jest dużo. Jednak czy możecie kogoś zarekomendować?
hiczungó

Re: Malowanie elewacji poznań?

Post autor: hiczungó »

Malowanie z pewnością będzie łatwiejsze po zaopatrzeniu w wysokiej jakości agregaty malarskie. Najważniejsze to wiedzieć, skąd je zamówić! Osobiście brałem je z oferty http://www.pagat.com.pl/ , w pełni uraczyła mnie ich nietuzinkowa jakość.
aliś

Re: Malowanie elewacji poznań?

Post autor: aliś »

Na tej stronie https://budujmy.eu/pl/menu/farby-elewacyjne-927.html znajdziecie różne ciekawe farby elewacyjne. Jeśli szukacie ciekawych i przede wszystkim praktycznych rozwiązań. Poza tym można tam zrobić kompleksowe zakupy, co generalnie jest dużym plusem. Spokojnie elewację można pomalować samodzielnie.
ginamó

Re: Malowanie elewacji poznań?

Post autor: ginamó »

Polecam zaopatrzyć się w agregaty malarskie z którymi malowanie okaże się znacznie prostsze. My zamówiliśmy je z oferty https://www.frankowskicoating.com.pl/of ... -malarskie a całkowicie porwała mnie pod tym kątem jakość. To zaufany dostawca sprzętu malarskiego.
Andy

Re: Malowanie elewacji poznań?

Post autor: Andy »

Najważniejsze przy malowaniu elewacji to dobry dobór farby. I musicie to przypilnować bo nie każdy wykonawca dobrze wam doradzi. My malowaliśmy latem elewację i wybraliśmy farbę Śnieżka Extra fasadowa - bardzo dobra farba, godna polecenia. Możecie nią malować tynki cementowe, cementowo-wapienne, drewniane i drewnopochodne. Super kryje, jest odporna na zabrudzenia, na wodę, wilgoć, na niekorzystne czynniki atmosferyczne. Dodatkowo całkowicie pozwala oddychać ścianą.
ODPOWIEDZ