Makijaż permanentny cennik

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
johny depp
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2019, 14:55

Makijaż permanentny cennik

Post autor: johny depp »

Makijaż permanentny cennik, makijaż permanentny warszawa zabiegi cena, metoda cienia, metoda hybrydowa, włoskowa, kontur ust, kreski na powiekach, makijaż permanentny korekta cena Newlooks permanent makeup.
Awatar użytkownika
papadryl
Posty: 44
Rejestracja: 20 sty 2020, 10:21

Re: Makijaż permanentny cennik

Post autor: papadryl »

moja zona baardzo czesto wspominala ze chciaby sobie taki makijaz zrobic, bo wygoda, bo ladnie by wygladala itp :) dlatego, z okazji naszej rocznicy slubu zdecydowalem sie wykupic jej w prezencie takie cos w gabinecie Dermed w Katowicach, bo popytalem troche znajomych i polecali to miejsce
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Makijaż permanentny cennik

Post autor: szygi »

To prawda makijaż permanentny to świetna sprawa :) nie dość, że to ogromna wygoda i oszczędność czasu to jeszcze wygląda się super zawsze, bez względu na porę dnia czy nocy :) ja akurat i brwi i usta robiłam w salonie JEST PIĘKNIE w Warszawie ( u Dominiki Kossakowskiej ). Polecam bo dziewczyna naprawdę ma talent i ogromne doświadczenie!
Awatar użytkownika
renuwa
Posty: 33
Rejestracja: 25 cze 2019, 9:26

Re: Makijaż permanentny cennik

Post autor: renuwa »

szygi pisze: ↑06 lut 2020, 13:09 To prawda makijaż permanentny to świetna sprawa :) nie dość, że to ogromna wygoda i oszczędność czasu to jeszcze wygląda się super zawsze, bez względu na porę dnia czy nocy :) ja akurat i brwi i usta robiłam w salonie JEST PIĘKNIE w Warszawie ( u Dominiki Kossakowskiej ). Polecam bo dziewczyna naprawdę ma talent i ogromne doświadczenie!
zgadzam się w całej rozciągłości :) Dominika to bardzo solidna i precyzyjna linergistka, zawsze metody dobiera konkretnie pod klienta, tak by efekt był jednocześnie i wyrazisty i naturalny.
Awatar użytkownika
Uby75tg2
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 14:09

Re: Makijaż permanentny cennik

Post autor: Uby75tg2 »

ciekawa jestem tych cen.
-
śpiworek z nogawkami
Awatar użytkownika
klappen
Posty: 38
Rejestracja: 20 maja 2020, 9:36

Re: Makijaż permanentny cennik

Post autor: klappen »

Z tego co się orientuję to osoby, które taki makijaż permanentny wykonują zarabiają całkiem dobrze w związku z czym mnie bardzo ten temat interesuje. Znalazłam w moim mieście szkołę wizażu i makijażu mianowicie https://www.proedukacja.edu.pl/wizaz i zastanawiam się nad pójściem na ten kierunek. Sądzicie, że warto i zaprocentuje to w przyszłości?
ODPOWIEDZ