kurier ups

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
przesyłki

kurier ups

Post autor: przesyłki »

Kurier ups to jeden z najprężniejszych działąjących kurierów na polskim rynku. Można zresztą sprawdzić to na stronie kuriernet : https://www.kuriernet.pl/centrum-inform ... informacje dzięki czemu dowiecie się dużo o usługach kurierskich zarówno tej firmy, jak i wielu innych poważnych przedsiębiorstw z branż usług kurierskich
Awatar użytkownika
karin33
Posty: 279
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:29

Re: kurier ups

Post autor: karin33 »

A próbowałeś korzystać z brokera kurierskiego? Moja rada zamów kuriera na Kurjerzy.pl, a sporo oszczędzić. Zarówno czasu, jak i pieniędzy. Broker kurierski daje możliwość porównania ofert różnych firm kurierskich. Szybko, łatwo i prosto. Dzięki temu wybierasz najkorzystniejszą opcję, a kuriera zamawiasz bezpośrednio do domu.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: kurier ups

Post autor: dekorator »

Ja już także miałem okazję korzystać z usług tej firmy kurierskiej i oczywiście wszystko udało się zrealizować jak należy. Muszę przyznać, że także od pewnego czasu sporo paczek wysyłam do Niemiec. Już nawet miałem okazję przeczytać na stronie https://www.sendit.pl/blog/jak-tanio-wy ... do-niemiec w jaki sposób robić to najtaniej.
ODPOWIEDZ