Kurier godny polecenia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Kurier godny polecenia

Post autor: Andzia »

Czy w internecie można gdzieś porównać wszystkie usługi transportowe? Wydaje mi się, że powinnam na niego zerknąć, ponieważ interesuje mnie dłuższa współpraca z firmą kurierską. Bardzo cenię sobie komfort w życiu i nie chciałabym się martwić losem wysyłanych przeze nie paczek. Uważam, że to spedytor jest od tego, skoro jemu za to płacę. Znacie firmę godną polecenia?
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: kostka9 »

Z własnego doświadczenia to ja polecić mogę Sendit. Ja jestem zadowolona zarówno z obsługi i cen jakie mają. To broker, więc też mam dodatkowo możliwość wybrania sobie kuriera. Zawsze można sobie przeanalizować i wybrać najlepszą opcję. Wszystko na ich stronie można znaleźć.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: Kaja »

Kurierów za bardzo nie znam, ale w sieci można łatwo znaleźć odpowiednie namiary. Warto z tego korzystać, sprawdzać i porównywać.
Awatar użytkownika
komoda
Posty: 46
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:12

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: komoda »

Niby firm kurierskich jest ogrom, ale takich które stawiają swoje usługi na najwyższym poziomie to już troszkę gorzej. Sama kiedyś się przekonałam,że z wysyłką paczek bywa różnie. Szukałam firmy godnej polecenia i tak trafiłam na Speedpack https://www.speedpack.com.pl/. Z nimi możesz być pewien,że paczka dotrze zawsze na czas i w nienaruszonym stanie.
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: SebastianMM »

Ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na https://allekurier.pl/cennik/fedex ponieważ jest to bardzo wygodne rozwiązanie i do tego umożliwiające sprawne oraz w dobrej cenie przesłanie rzeczy do swoich klientów. My szukaliśmy najlepszego rozwiązania i tutaj wszystko się wyjaśniło z kim najlepiej będzie nawiązać współpracę i tak rozpoczęliśmy działania z FedEx. Pozdrawiam i mam nadzieję, że i u Was wszystko się uda :)
Awatar użytkownika
Parebol
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:50

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: Parebol »

Pewnie są jakieś porównywarki takich usług, ale nie wiem, czy nie lepiej kogoś podpytać, z jakich usług jest zadowolony. Ja skorzystałam właśnie ze Speedpack, bo polecił mi ją mój brat. Inne firmy kurierskie są drogie i często nie dopełniają, jak trzeba, swoich zadań. Speedpack to zgrana ekipa kurierów, którzy doskonale obsługują klientów i ich paczki. Naprawdę w ciemno można im zlecać wysyłkę.
Awatar użytkownika
malwinka
Posty: 73
Rejestracja: 05 sty 2019, 17:48

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: malwinka »

Jeśli chodzi o taką międzynarodową wysyłkę przedmiotów, to prawie każda firma kurierska się tym zajmuje. Ja, zanim zlecę taką usługę, to muszę być pewna czy warunki oferty na pewno będą mi odpowiadać i dlatego też szukam w necie, albo pytam znajomych. Bardzo ważna jest możliwość ubezpieczenia przesyłki i 100% pewność, że dotrze w terminie i na czas. Niestety z tym bywa różnie dlatego najlepiej zasięgnąć opinii osób, które korzystają często z takich usług.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: czarov »

Z tego co widzę to poleciliście tutaj dość fajne oferty firm kurierskich i z uwagi na to, że moja sprzedaż rozrasta się coraz bardziej i wysyłam coraz więcej paczek na całą Polskę to muszę pomyśleć o współpracy własnie z dobrą firmą kurierską. Mam nadzieje, ze mi sie to uda dzięki Waszym poradom :)
Awatar użytkownika
judiita9
Posty: 4
Rejestracja: 25 paź 2019, 18:27

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: judiita9 »

Na pewno tu jeszcze zajrzę. Bardzo przydatne informacje z Waszej strony.
Jaki jest sens zatrudniać bystrych ludzi, jeśli nie korzysta się z ich talentu?
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: goodwer »

A co z transportem lotniczym? Z tego co wiem, to niewiele firm specjalizuje się w takich usługach kurierskich, więc znalezienie firmy godnej zaufania wcale nie jest takie łatwe, jakby mogło się wydawać. Ja myślę o ofrercie https://aw-polska.pl/transport-lotniczy/ bo najbardziej przypadła mi do gustu. Ktoś już korzystał z ich usług?

przezroczysta obudowa pc
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: Sammy »

Warto stawiać na profesjonalne usługi transportowe. Polecam firmę Magemar https://magemar.com.pl/ która oferuje transport do dowolnego miejsca w Europie. Oferują profesjonalnie zorganizowany transport drogą morską jak i lądową - bez względu na gabaryty towarów które mają przewieźć.
Awatar użytkownika
dramka
Posty: 70
Rejestracja: 14 gru 2019, 20:24

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: dramka »

Fastpost.pl ,nadawalam juz kilka razy paczki przez nich i extra, jestem bardzo zadowolona, kompleksowo, szybko, super obsluga
Awatar użytkownika
Tomaszunio64
Posty: 4
Rejestracja: 30 kwie 2020, 13:07

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: Tomaszunio64 »

Niestety ja takich nie znam...
Awatar użytkownika
Renata
Posty: 20
Rejestracja: 15 sty 2020, 15:31

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: Renata »

Jest wiele różnych firm kurierskich, a jeśli ja miałabym podać najlepszą to polecam zajrzeć tutaj: https://paczkadoniemiec.sitey.me/kurier-do-niemiec ;) Za pomocą tej strony wysyłam zawsze paczki do Niemiec i dużym plusem jest przystępna cena. Polecam :)
bożencja

Re: Kurier godny polecenia

Post autor: bożencja »

Towar można nadać różnymi drogami. Myślę, że nie na tym trzeba się skupić. Warto wiedzieć, jakie są rzeczy, o których należy pamiętać nadając paczkę. Wspomniano o nich także w artykule pod adresem https://terazlipno.pl/pl/648_artykuly-s ... paczk.html
ODPOWIEDZ