księgarnia internetowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Tatiana1967
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2021, 3:31

księgarnia internetowa

Post autor: Tatiana1967 »

Wolicie kupować książki przez internet czy wolicie księgarnię stacjonarną? A jeśli księgarnia internetowa to jaka? Macie jakąś swoją ulubioną? Ja zwykle kupuję książki stacjonarnie, lubię połazić pomiędzy półkami, zwykle nie mam wybranych tytułów, które chcę kupić, więc czytam opisy na okładkach, sprawdzam czy jakaś książka do mnie przemówi i dopiero wkładam do koszyka. A jak Wy kupujecie książki?
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: księgarnia internetowa

Post autor: diademe »

Wiesz co, ja bardzo często zamawiam książki przez internet. Mam wrażenie, że w sieci można znaleźć o wiele większy wybór, a i cenowo wychodziło to bardziej atrakcyjnie. Teraz mam w planach zamówić coś na stronie Wydajenamsie ponieważ mają szeroki asortyment i kilka tytułów wpadło mi tam w oko. Zajrzyj, a może i Tobie coś przypadnie do gustu.
ODPOWIEDZ