Koszty w firmie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Koszty w firmie

Post autor: Walkowa »

Witajcie, czy macie jakieś sposoby na to, aby zmniejszyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej? Ja ostatnio usłyszałam, że wdrażając w firmie nowoczesne systemy informatyczne od firmy http://www.primesoft.pl/, można na przykład zmniejszyć koszty księgowości o 23%. Wiedzieliście o tym?
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Koszty w firmie

Post autor: diademe »

A skoro już mowa o systemach usprawniających,, to czy korzystacie z jakiś rozwiązań, które mają za zadanie przyspieszyć i usprawnić procesy księgowe? Ja ostatnio czytałam o systemach od tej firmy: https://wfirma.pl/kadry-i-place i wydaje mi się, że mogłoby to być całkiem innowacyjne rozwiązanie dla firmy. A Wy jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Antosia8
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2019, 18:40

Re: Koszty w firmie

Post autor: Antosia8 »

Koszty w każdej firmie będą zupełnie inne, więc nie chce ich generalizować. Warto wliczyć w nie wszystko już na samym początku, także programy, których zamierzacie używać. Sprawdźcie sobie ofertę na stronie https://sidgroup.pl/oferta/analityka/sap-hana-in-memory bo wydaje mi się, że naprawdę może się Wam to spodobać.
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Koszty w firmie

Post autor: Andzia »

Oczywiście, że tak i jest na to wiele rozwiązań. Na przykład możesz zaoszczędzić na zatrudnianiu dodatkowych osób w firmie, zlecając pewne usługi zespołowi specjalistów Asysta HR https://asystahr.pl/ . Wówczas cały proces związany z kadrami, płacami, BHP, RODO oraz HR zachodzi wyłącznie pod ich kontrolą i przy ich wsparciu. Nie trzeba pilnować kilku osób, tylko można mieć pewność, że to zadanie profesjonalnie wykona jedna firma.
ODPOWIEDZ